Aktuality

Novinky z centra voľného času

Strelecká súťaž 19.3.2018

pondelok, 19 marec 2018
Centrum voľného času, Gen. Štefánika 47, 060 01 Kežmarok
Súťaž: Strelecká súťaž žiakov a žiačok ZŠ a SŠ
Okres: Kežmarok
Dátum: 03-19-18
Miesto: Krytá strelnica Ľubica
Poradie Základné školy Body spolu Počet členov Priemer na žiaka
1. ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 709 4 177.25
2. ZŠ Spišská Stará Ves 879 5 175.80
3. ZŠ Toporec 493 3 164.33
4. ZŠ Grundschule, Hradné nám., Kežmarok 750 5 150.00
5. ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok 715 5 143.00
6. ZŠ s MŠ Rakúsy 502 4 125.50
7. ZŠ Ľubica 562 5 113.40
Poradie Stredné školy Body spolu Počet členov Priemer na žiaka
1. SOŠ Kušnierska brána, Kežmarok 591 4 147.75
Výsledky: žiačky stredných škôl
Poradie Priezvisko a meno Škola Body
1. Pitoňáková Jana SOŠ Kušnierska brána, Kežmarok 189
2. Pitoňáková Veronika SOŠ Kušnierska brána, Kežmarok 95
Výsledky: žiaci stredných škôl
Poradie Priezvisko a meno Škola Body
1. Gáll Jozef SOŠ Kušnierska brána, Kežmarok 167
2. Zahurák Patrik SOŠ Kušnierska brána, Kežmarok 140
Výsledky: žiačky základných škôl
Poradie Priezvisko a meno Škola Body
1. Howard Saffron ZŠ Spišská Stará Ves 182
2. Soľusová Nikola ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 178
3. Fiasová Mária ZŠ Toporec 176
4. Howard Saskia ZŠ Spišská Stará Ves 169
5. Trulíková Diana ZŠ Spišská Stará Ves 165
6. Semaňáková Viktória ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok 164
7. Kuligová Katarína ZŠ Toporec 163
8. Bednarčíková Anna Mária ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok 158
9. Krivoňáková Sofia ZŠ Grundschule, Hradné nám., Kežmarok 155
10. Grivalská Martina ZŠ Grundschule, Hradné nám., Kežmarok 141
11. Adamjaková Terézia Mária ZŠ Ľubica 124
12. Bekešová Júlia ZŠ Ľubica 103
13. Hoffmannová Patrícia ZŠ Ľubica 52
Výsledky: žiaci základných škôl
Poradie Priezvisko a meno Škola Body
1. Drienovský Tomáš ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 185
2. Tužák Filip ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 184
3. Sedlický Vladimír ZŠ Spišská Stará Ves 183
4. Kozub Tomáš ZŠ Spišská Stará Ves 180
5. Čupka Ján ZŠ Toporec 174
6. Džima Matej ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 162
6. Glevaňák František ZŠ Grundschule, Hradné nám., Kežmarok 162
8. Biloš Šimon ZŠ Ľubica 159
9. Novotný Jakub ZŠ Grundschule, Hradné nám., Kežmarok 158
10. Vaxmanský Mário ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok 152
11. Görföl Kevin ZŠ Grundschule, Hradné nám., Kežmarok 144
12. Gažik Kristián ZŠ s MŠ Rakúsy 135
12. Pišta Filip ZŠ s MŠ Rakúsy 135
14. Vaško Lukáš ZŠ Ľubica 129
15. Gábor Patrik ZŠ s MŠ Rakúsy 128
16. Onduš Benjamín ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok 127
17. Vojtičko Kristián ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok 114
18. Gábor Kristián ZŠ s MŠ Rakúsy 104
    Výsledková listina okresného kola Fyzikálnej olympiády          
    59. ročník, školský rok 2017/2018          
    kategória: F          
    okres: Kežmarok          
  Dátum: 16.3.2018            
  Organizátor: Centrum voľného času, Gen. Štefánika 47, 060 01 Kežmarok            
Poradie Priezvisko a meno Škola Úlohy okresného kola        
      1. 2. 3. 4. Spolu
      10 10 10 10 40
1. Choma Michal ZŠ - Grundschule, Kežmarok 8 2.5 2 4.5 17
2. Tomášek Adrián ZŠ, Dr. Fischera, Kežmarok 8 4.5 3 1 16.5
3. Babiar Adam ZŠ s MŠ sv. Kríža, Kežmarok 9 3.5 2 1.5 16
4. Libiak Daniel ZŠ s MŠ sv. Kríža, Kežmarok 8 2.5 1 3 14.5
  Šoltés Marek ZŠ, Dr. Fischera, Kežmarok 10 3.5 0 1 14.5
5. Vilčeková Mária ZŠ s MŠ sv. Kríža, Kežmarok 8 3 1 1.5 13.5
6. Scholtzová Sofia ZŠ J. M. Petzvala, Spišská Belá 8 2 0 3 13
7. Palková Laura ZŠ - Grundschule, Kežmarok 8 2.5 0 1 11.5
8. Marhefka Timotej ZŠ s MŠ sv. Kríža, Kežmarok 5 3 2 1 11
9. Ungradyová Petronela ZŠ s MŠ, Nižná brána, Kežmarok 0 3 4 0.5 7.5
10. Brutovská Timea ZŠ s MŠ, Nižná brána, Kežmarok 2 2.5 2 0 6.5
11. Miškovičová Radka ZŠ s MŠ, Nižná brána, Kežmarok 1 1.5 3 0.5 6
  Kriššáková Martina ZŠ s MŠ, Nižná brána, Kežmarok 2 1 2 1 6
12. Pavličková Emma ZŠ J. M. Petzvala, Spišská Belá 0 1.5 0 1.5 3
  Predseda odb. komisie: Mgr. Miroslava Petrasová          

    Výsledková listina okresného kola Fyzikálnej olympiády          
    59. ročník, školský rok 2017/2018          
    kategória: E          
    okres: Kežmarok          
  Dátum: 16.3.2018            
  Organizátor: Centrum voľného času, Gen. Štefánika 47, 060 01 Kežmarok            
Poradie Priezvisko a meno Škola Úlohy okresného kola        
      1. 2. 3. 4. Spolu
      10 10 10 10 40
1. Goč Matúš ZŠ - Grundschule, Kežmarok 10 2 2.5 1 15.5
2. Bodžoň Martin ZŠ - Grundschule, Kežmarok 10 2 1.5 1 14.5
3. Vilgová Karolína ZŠ, Dr. Fischera, Kežmarok 5 2 0.5 5 12.5
4. Košuth Dominik ZŠ s MŠ, Nižná brána, Kežmarok 7 0 0 3 10
5. Špinerová Kristína ZŠ s MŠ, Nižná brána, Kežmarok 5 0 0 2 7
6. Lendacký Matúš ZŠ - Grundschule, Kežmarok 4 0 0 2 6
  Predseda odb.komisie: Mgr. Miroslava Petrasová          
Dňa 15. marca 2018 sa konalo okresné kolo vo florbale chlapcov základných škôl. Súťaž prebiehala v telocvični ZŠ s MŠ Veľká Lomnica za účasti 3 najlepších tímov - ZŠ s MŠ Veľká Lomnica, ZŠ s MŠ Nižná brána a ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá. V prvom zápase domáca Veľká Lomnica porazila Nižnú bránu 5:4, v druhom zápase Spišská Belá prevýšila Nižnú bránu a vyhrala hladko 11:3 a rovnako hladko porazila aj Veľkú Lomnicu 8:3 a stala sa tak celkovým víťazom okresného kola. Na druhom mieste skončila domáca Veľká Lomnica a tretie miesto získali hráči Nižnej brány.
Víťazovi držíme palce na krajskom kole v Prešove.

Zoznam škôl - recitátori

štvrtok, 15 marec 2018
  Hviezdoslavov Kubín I.kategória 2.-4.roč. ZŠ      
P.č. Škola Poézia   Próza  
    Priezvisko a meno Autor, názov textu Priezvisko a meno Autor, názov textu
  ZŠ s MŠ Slovenská Ves Strela Samuel M.R.Martáková: Biela rozprávka    
  ZŠ s MŠ Nižná brána,Kežmarok Kadašiová Klára H.Rayová: Julinkine starosti    
    Méreyová Naďa D.Hevier: Nie som žiadna kvetinka    
  ZŠ Vrbov     Budzák Tomáš R.Brat: Prvý raz pred tabuľou
  ZŠ Grundschule, Kežmarok Brejková Soňa I.Ďuričová: Kukuričná balada Hanesová Kristína D.Hevier: S nosom na prechádzke
  ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok Ferenčáková Natália D.Hevier: Drzý chalan Koreňová Juliána K.Bendová: O pažravej ťave
  ZŠ Lendak Halčinová Blažena, Zuzana Budzáková J.Mokoš: Objavitelia Ševčík: Biela móda Neupauerová Lenka J.Pavlovič: Ako chlapec s dievčaťom stretli vlka
  ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá Olšavská Viktória M.Rúfus: Medveď a komár    
  ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok Pirožek Nathanael F.Rojček: Škriepky v učebnici matematiky Fábryová Veronika D.Hevier: Aprílový Hugo a jašteričí chvostík
  ZŠ J.M.Petzvala, Spišská Belá Vargová Marcela Ružena V.Ševčík: Kukurica Alexyová Sindy neuvedené
  ZŠ Toporec     Samuel Klimek  
  Hviezdoslavov Kubín II. Kategória 5.-6.roč. ZŠ      
P.č. Škola Poézia   Próza  
    Priezvisko a meno Autor, názov textu Priezvisko a meno Autor, názov textu
  ZŠ s MŠ Nižná brána,Kežmarok Chorogwická Mia T.S.Eliot:Ako pomenovať mačku Jurdík Janko M.Kováč: Viktorko
  ZŠ Grundschule, Kežmarok Štefaňák Tomáš A.Sládkovič: Sokoly Oravcová Nina J.Lach: Plieskaj, bičík, plieskaj, striguľu vytrieskaj
  ZŠ Ľubica     Tropová Laura M.Hlušíková: Prečo nemajú prsty na nohách svoje mená
  ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok Fassingerová Karolína V.Šefčík: Ako sa Pišta zaľúbil Dzurilová Sára R.Kleinová: Tila postrach triedy
  ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá Fedorová Andrea D.Hevier: Najhoršie decko na svete    
  ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok Drugáčová Dajana Mária F.Urbánek: Láska k matke Baláž Adam P.Karpinský: Záhada neviditeľného lupiča
  ZŠ J.M.Petzvala, Spišská Belá     Ferencková Simona V.Rozenbergová: Nebezpečný pre hmyz
  ZŠ Toporec     Nikolas Kasenčák  
           
  Hviezdoslavov Kubín III.kategória 7.-9.roč. ZŠ      
P.č. Škola Poézia   Próza  
    Priezvisko a meno Autor, názov textu Priezvisko a meno Autor, názov textu
  ZŠ Vrbov Frič Marek R.Dilong: Žalm asiský Budzáková Diana M.Hanová: Ja musím
  ZŠ Grundschule, Kežmarok Kuzma Filip P.O.Hviezdoslav: Ežo Vlkolinský    
  ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok Servatka Marco Alex K.Peteraj: Výber z poézie Szabóová Lenka J.Otčenášek: Keď v raji pršalo
  ZŠ Lendak Ripka Stanislav M.Lasica: Studnica múdrosti Špaková Alexandra - priamy postup T.Bungter§A.Kohrsen: Kruso, kam si sa schoval
        Majerčáková Anna M.Bieliková: Televízia
  ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá Staviarska Olívia - priamy postup M.Rúfus: Či jesto pravda na svete    
  ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok Galliková Viktória G.Kunert: Správa o ňom Marek Sebastián J.Jesenský: Medicína
  ZŠ J.M.Petzvala Spišská Belá Stupáková Dominika M.Kováč: Osvienčim Grichová Gabriela K.Ištvánová: Keď si vymýšľam?!!!
  ZŠ Toporec     Gašpar Koršňák  
           
           
  Hviezdoslavov Kubín Mládež - žiaci SŠ      
P.č. Škola Poézia   Próza  
    Priezvisko a meno Autor, názov textu Priezvisko a meno Autor, názov textu
1. Gymnázium P.O.H.Kežmarok Ondo-Eštoková Dominika W.Szymborská: Každý prípad    
2. Hotelová akadémia,Kežmarok Gallik Patrik J.Preverte: O láske Stanová Timea L.Riečanská:Monika to roztočí
 
39. ročník, školský rok 2017/2018
               
03/13/2018
               
 
               
Por. č. Priezvisko a meno Adresa školy Okres Čiastkové body Body spolu Žiaka pripravoval
  Body za čas
1. Choma Šimon ZŠs MŠ Nižná brána, Kežmarok KK 13 11 24  
2. Žembovičová Nina ZŠ Sp. Hanušovce KK 12 10 22  
3.   ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 11 7 18  
4.   ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 10 8 18  
    OSTATNÍ RIEŠITELIA       0  
5. Majerčák Patrik ZŠ Lendak KK 9   9  
5. Roth Timotej ZŠ Vrbov KK 9   9  
5.   ZŠ Lendak KK 9   9  
5. Míreyová Naďa ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok KK 9   9  
6. Hudaček Samuel ZŠ Slovenská Ves KK 8   8  
6. Lenka Ondo - Eštoková ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 8   8  
7.   ZŠ Štefániková, Sp. Belá KK 7   7  
7.   ZŠ Štefániková, Sp. Belá KK 7   7  
7.   ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok KK 7   7  
8. Soľavová Laura ZŠ Sp. Hanušovce KK 6   6  
8. Milaňák Maxim ZŠ Petzvala, Sp. Belá KK 6   6  
9.   ZŠ V. Lomnica KK 6   6  
18. Budošová Aneta ZŠ Petzvala, Sp. Belá KK 2   2  
19.           0  
20.           0  
         


 
39. ročník, školský rok 2017/2018
               
03/13/2018
               
 
               
Por. č. Priezvisko a meno Adresa školy Okres Čiastkové body Body spolu Žiaka pripravoval
  Body za čas
1. Majerčák David ZŠ Lendak KK 13 10 23  
2.   ZŠ Sp. Hanušovce KK 11 11 22  
3. Sczurka Štefan ZŠ Slov. Ves KK 13 8 21  
3.   ZŠ Matiašovce KK 13 8 21  
4. Ferenčáková Natália ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 11 10 21  
5. Plšíková Michaela ZŠ s MŠ Sv. Kríža, Kežmarok KK 10 11 21  
5. Schmidt Filip ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 10 11 21  
5. Suchý Šimon ZŠ Štefánika, Sp. Belá KK 10 11 21  
6. Špak Onderj ZŠ Lendak KK 12 8 20  
7. Švikruha B. ZŠ Sp. Hanušovce KK 10 9 19  
8. Andrášová Natália ZŠ Štefánika , Sp. Belá KK 10 8 18  
9.   ZŠ Slov. Ves KK 10 7 17  
10. Jarkulišová Kristína ZŠ Sp. St. Ves KK 10 4 14  
    OSTATNÍ RIEŠITELIA       0  
11. Straško Jakub ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 9   9  
11.   ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 9   9  
11. Polaček Samuel ZŠ Sp. St. Ves KK 9   9  
11.   ZŠ Huncovce KK 9   9  
12. Libiak Samuel ZŠ Ľubica KK 8   8  
12.   ZŠ Sp. St. Ves KK 8   8  
12. Blašková Alexandra ZŠ s MŠ Nižná brána KK 8   8  
13. Karpišová Gabriela ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 7   7  
13. Majerčák Martin ZŠ Lendak KK 7   7  
13. Pichnarčík Viliam ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 7   7  
13. Harabin Oliver ZŠ Grundschule, Kežmarok KK 7   7  
13. Brenner Richard ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok KK 7   7  
13. Pješčáková Liliana ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok KK 7   7  
13. Karkoška Michal ZŠ V. Lomnica KK 7   7  
13. Šoltýsová Zuzana ZŠ Petzvalova, Sp. Belá KK 7   7  
13. Pirožek Adam ZŠ Vrbov KK 7   7  
13.   ZŠ s MŠ Sv. Kríža, Kežmarok KK 7   7  
14. Glodžáková Neomi ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok KK 6   6  
14. Neupauer Martin ZŠ Lendak KK 6   6  
14. Skribčáková lenka ZŠ Petzvalova, Sp. Belá KK 6   6  
15. Muncner Samuel ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok KK 5   5  
15. Jakub Nikolaj ZŠ V. Lomnica KK 5   5  
15.   ZŠ Grundschule, Kežmarok KK 5   5  
15. Lizák Lukáš ZŠ Lendak KK 5   5  
15. Rušinová Daniela ZŠ Matiašovce KK 5   5  
16. Fiamčik Samuel ZŠ s MŠ Sv. Kríža, Kežmarok KK 4   4  
17. Briksi Šimon ZŠ Grundschule, Kežmarok KK 3   3  
18. Zakopjan Marek ZŠ Vrbov KK 2   2  
         
               


 
39. ročník, školský rok 2017/2018
               
03/13/2018
               
 
               
Por. č. Priezvisko a meno Adresa školy Okres Čiastkové body Body spolu Žiaka pripravoval
  Body za čas
1.   ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok KK 15 12 27  
2. Straško Samuel ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 13 12 25  
2.   ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 13 12 25  
3. Siska Fabian ZŠ Petzvala, Sp. Belá KK 14 10 24  
4.   ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 13 11 24  
5. Trbola Marek ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 12 12 24  
6.   ZŠ Grundschule, Kežmarok KK 14 9 23  
7. Cisko Samuel ZŠ Sp. St. Ves KK 13 10 23  
8. Ulbrich Jaroslav ZŠ Petzvalova, Sp. Belá KK 13 9 22  
8.   ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 13 9 22  
9. Kočiš Kristián ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok KK 12 10 22  
9.   ZŠ Grundschule, Kežmarok KK 12 10 22  
10. Halčinová Sabína ZŠ Lendak KK 13 8 21  
11. Čarnogurská Alena ZŠ Sp. Hanušovce KK 12 9 21  
12. Cehula Tomáš ZŠ s MŠ Sv. Kríža, Kežmarok KK 11 10 21  
13. Žemba Alex ZŠ Ľubica KK 13 7 20  
14. Neupauer Lukáš ZŠ Lendak KK 11 9 20  
14. Košár Dominik ZŠ V. Lomnica KK 11 9 20  
15. Kredatus Samuel ZŠ Grundschule, Kežmarok KK 10 10 20  
16.   ZŠ Grundschule, Kežmarok KK 11 8 19  
17.   ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 10 9 19  
17. Halčin Stanislav ZŠ Lendak KK 10 9 19  
18. Strela Filip ZŠ Sl. Ves KK 11 7 18  
18. Eliašová Lenka ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 11 7 18  
    OSTATNÍ RIEŠITELIA          
19.   ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 9   9  
19.   ZŠ Sl. Ves KK 9   9  
20. Fiamčíková Simona ZŠ Štefániková, Sp. Belá KK 8   8  
20. Greňa Šimon ZŠ Vrbov KK 8   8  
20. Brezniak Simon ZŠ Štefanika, Sp. Belá KK 8   8  
20. Habiňák Ondrej ZŠ Veľká Lomnica KK 8   8  
20. Pataky Patrik ZŠ Štefanika, Sp. Belá KK 8   8  
21. Fabian Maroš ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 7   7  
22.   ZŠ Ľubica KK 6   6  
22. Daniečáková Viktória ZŠ Sp. St. Ves KK 6   6  
22.   ZŠ Sp. Hanušovce KK 6   6  
23. Hudaček Viktória ZŠ Lendak KK 4   4  
23. Kolumber Jakub ZŠ s MŠ Sv. Kríža, Kežmarok KK 4   4  
         


 
39. ročník, školský rok 2017/2018
               
14.03.2018 ZŠ Dr. Fischera Kežmarok
               
 
               
Por. č. Priezvisko a meno Adresa školy Okres Čiastkové body Body spolu Žiaka pripravoval
  Body za čas
1.   ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 14 7 21  
2.   ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 12 9 21  
3. Halčin Martin ZŠ Lendak KK 12 8 20  
4. Haščinová Alexandra ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 11 8 19  
5. Andráš Vladimír ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok KK 11 7 18  
6. Gancarčík Ján ZŠ Sp. Hanušovce KK 10 8 18  
6. Kolumber Filip ZŠ Štefánikova, Sp. Belá KK 10 8 18  
7. Zemčák Šimon ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok KK 11 6 17  
8.   ZŠ Sp. St. Ves KK 10 5 15  
9.   ZŠ Sp. St. Ves KK 10 3 13  
    OSTATNÍ RIEŠITELIA          
10. Rainone Daniele ZŠ s MŠ Sv. Kríža, Kežmarok KK 9   9  
11.   ZŠ Petzvala, Sp. Belá KK 8   8  
11. Koščák Kristián ZŠ V. Lomnica KK 8   8  
11. Dvorčák Ondrej ZŠ Lendak KK 8   8  
12. Porubovič Peter ZŠ Petzvala, Sp. Belá KK 7   7  
12. Rataj Michal ZŠ V. Lomnica KK 7   7  
12.   ZŠ V. Lomnica KK 7   7  
12.   ZŠ Sp. St. Ves KK 7   7  
12. Ferianček Lukáš ZŠ V. Lomnica KK 7   7  
13. Brož Stanislav ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok KK 6   6  
         


 
39. ročník, školský rok 2017/2018
               
14.03.2018 ZŠ Dr. Fischera Kežmarok
               
 
               
Por. č. Priezvisko a meno Adresa školy Okres Čiastkové body Body spolu Žiaka pripravoval
  Body za čas
1. Tomala Matej ZŠ Petzvala , Sp. Belá KK 10 7 17  
2.   ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 10 4 14  
    OSTATNÍ RIEŠITELIA       0  
3. Černický Martin ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 9   9  
3. Celba Filip ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok KK 9   9  
4. Poľanovská lenka ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 8   8  
4. Dovjak Jakub ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 8   8  
4. Karkošková Alžbeta ZŠ V. Lomnica KK 8   8  
4.   ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok KK 8   8  
4. Semaňáková Viktória ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok KK 8   8  
5. Hyriak Erik ZŠ Slov. Ves KK 7   7  
5. Kopkáš Simon ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 7   7  
5.   ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 7   7  
5. Majerčáková Anna ZŠ Lendak KK 7   7  
5.   ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok KK 7   7  
5.   ZŠ Štefánika , Sp. Belá KK 7   7  
6. Baran Timotej ZŠ Sp. St. Ves KK 6   6  
6. Čekovský Ján ZŠ Grundschule, Kežmarok KK 6   6  
6. Zubal Marek ZŠ Petzvala, Sp. Belá KK 6   6  
6. Lapšanská Veronika ZŠ V. Lomnica KK 6   6  
7.   ZŠ Štefánika , Sp. Belá KK 5   5  
7.   ZŠ Slov. Ves KK 5   5  
6. Gurka Tadeáš ZŠ Štefánika, Sp. Belá KK 5   5  
7. Petras Tobiaš ZŠ Sp. Hanušovce KK 5   5  
8.   ZŠ Štefánika, Sp. Belá KK 4   4  
8. Zemianek Tomáš ZŠ Toporec KK 4   4  
9. Koršňak Gašpar ZŠ Toporec KK 3   3  
9. Moravčíková Paulína ZŠ Petzvala, Sp. Belá KK 3   3  
9. Martinovičová Viktória ZŠ s MŠ Sv. Kríža, Kežmarok KK 3   3  
9.   ZŠ Sp. St. Ves KK 3   3  
10. Kučera Emanuel ZŠ s MŠ Sv. Kríža, Kežmarok KK 2   2  
10. Drienovský Matúš ZŠ Sp. St. Ves KK 2   2  
10. Brejčáková Saskia ZŠ Sp. St. Ves KK 2   2  
11. Barnášová Adriana ZŠ Toporec KK 0   0  
            0  
               
         


 
39. ročník, školský rok 2017/2018
               
14.03.2018 ZŠ Dr. Fischera Kežmarok
               
 
               
Por. č. Priezvisko a meno Adresa školy Okres Čiastkové body Body spolu Žiaka pripravoval
  Body za čas
1.   ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 15 9 24  
2.   ZŠ Petvazlova, Sp. Belá KK 12 9 21  
3. Semaňáková Silvia ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 12 8 20  
4. Koščák Mário ZŠ Lendak KK 11 9 20  
5.   ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 12 7 19  
5. Škvarek Adam ZŠ Petvazlova, Sp. Belá KK 12 7 19  
6. Babiar Adam ZŠ s MŠ Sv. Kríža, Kežmarok KK 13 5 18  
7. Vyrostek Samuel ZŠ Lendak KK 12 6 18  
8. Kuchta Gregor ZŠ Sp. St. Ves KK 11 7 18  
9. Koščáková Michaela ZŠ Lendak KK 12 5 17  
10.   ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 10 7 17  
10. Škuta Simon ZŠ Štefánika, Sp. Belá KK 10 7 17  
    OSTATNÍ RIEŠITELIA       0  
11. Danielčáková Andrea ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 9   9  
11.   ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok KK 9   9  
11.   ZŠ Štefánika, Sp. Belá KK 9   9  
11.   ZŠ Sp. St. Ves KK 9   9  
11. Brezniak Samuel ZŠ Toporec KK 9   9  
11. Skibčák Marek ZŠ Petvazlova, Sp. Belá KK 9   9  
11.   ZŠ Petvazlova, Sp. Belá KK 9   9  
12.   ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok KK 7   7  
12.   ZŠ Sl. Ves KK 7   7  
13.   ZŠ Sp. Hanušovce KK 6   6  
14.   ZŠ Sp. Hanušovce KK 5   5  
15. Vilčeková Mária ZŠ s MŠ Sv. Kríža, Kežmarok KK 3   3  
         

Dňa 6.3.2018 sa konalo okresné kolo vo volejbale žiačok ZŠ. Turnaj sa konal na pôde ZŠ s MŠ Nižná brána a zúčastnilo sa ho 5 družstiev z okresu Kežmarok. Hrací systém určil, že sa stretlo každé družstvo s každým a teda na programe bolo 10 zápasov hraných na 2 sety do 20 bodov. Najviac sa darilo dievčatám zo SŠ Lendak, ktoré vyhrali všetky svoje zápasy a postúpili na krajské kolo. Druhé miesto obsadila domáca ZŠ s MŠ Nižná brána pred ZŠ Dr. Daniela Fischera. Na 4. mieste skončila Slovenská Ves a najmenej sa darilo dievčatám zo ZŠ Grundschule.

Zápas Domáci Hostia Skóre Tím Z V R P Skóre Body Poradie
1. zápas ZŠ Dr. Fischera ZŠ s MŠ Nižná brána 0:2 SŠ Lendak 4 4 0 0 8:0 8 1.
2. zápas SŠ Lendak ZŠ Grundschule 2:0 ZŠ s MŠ Nižná brána 4 3 0 1 6:2 6 0:00
3. zápas ZŠ s MŠ Slovenská Ves ZŠ Dr. Fischera 0:2 ZŠ Dr. Fischera 4 2 0 2 4:4 4 3.
4. zápas ZŠ s MŠ Nižná brána ZŠ Grundschule 2:0 ZŠ s MŠ Slovenská Ves 4 1 0 3 2:6 2 4.
5. zápas ZŠ s MŠ Slovenská Ves SŠ Lendak 0:2 ZŠ Grundschule 4 0 0 4 0:8 0 5.
6. zápas ZŠ Dr. Fischera ZŠ Grundschule 2:0
7. zápas ZŠ s MŠ Nižná brána ZŠ s MŠ Slovenská Ves 2:0
8. zápas ZŠ Dr. Fischera SŠ Lendak 0:2
9. zápas ZŠ s MŠ Slovenská Ves ZŠ Grundschule 2:0
10. zápas SŠ Lendak ZŠ s MŠ Nižná brána 2:0

NA MESIAC MAREC 2018

streda, 07 marec 2018

  09. 03.

od 8,00 h.

HVIEZDOSLAVOV  KUBÍN – obvodné kolo súťaže v prednese poézie a prózy pre žiakov ZŠ okresu Kežmarok – 1. časť

 

Mestská knižnica Kežmarok

  15. 03.

od 8,30 h.

 

HVIEZDOSLAVOV  KUBÍN – obvodné kolo súťaže v prednese poézie a prózy pre žiakov ZŠ okresu Kežmarok – 2. časť

 

Mestská knižnica Kežmarok

  19. 03.

o 9,00 h.

STRELECKÁ  SÚŤAŽ – okresná súťaž v streľbe

zo vzduchovky žiakov ZŠ a SŠ okresu Kežmarok

Strelnica Záľubica

 

 

 

  22. 03.

o 8,00 h.

VEĽKONOČNÉ  ARANŽMÁNY  – súťaž zručnosti v tvorbe pre žiakov ZŠ

CVČ Kežmarok

 

 

 

  26.03.

o 8,00 h.

SKYPE  ROPE – súťaž v skákaní na švihadlách

pre žiakov ZŠ z Kežmarku

ZŠ Kežmarok

KLUBY,  MLÁDEŽ,  RODIČIA  S  DEŤMI:

  • 03. o 16,00 h. – zasadnutie Mládežníckeho parlamentu v rámci projektu ACVČ SR Nové Centrum
  • Priebežne – neformálne stretávanie s mládežníkmi popoludní v CVČ  
  • 03. o 16,00 h. – Klub podpory dojčenia – v spoločenskej sále CVČ

 

ŠKOLSKÉ  ŠPORTOVÉ  SÚŤAŽE  A  OLYMPIÁDY:

  • 03. a 13. 03. od 8,00 h. – Volejbal – okresné kolo, žiačky a žiaci ZŠ
  • 03. od 8,00 h. – Pytagoriáda - okresné kolo žiakov ZŠ, kat. 3., 4., 5.roč.
  • 03. od 8,00 h. – Pytagoriáda - okresné kolo žiakov ZŠ, kat. 6., 7., 8.roč.
  • 03. od 8,00 h. – Florbal – okresné kolo, žiaci ZŠ
  • 03. od 8,00 h. – Fyzikálna olympiáda – okresné kolo
  • 03. a 21. 03. od 8,00 h. – Volejbal – okresné kolo, žiaci a žiačky SŠ
  • 03. od 8,00 h. – Chemická olympiáda – okresné kolo ZŠ
  • 03. a 28. 03. od 8,00 h. – Stolný tenis – krajské kolo, žiaci a žiačky ZŠ

PRIPRAVUJEME:

  1. 04. –  Bubble football – v rámci série športových aktivít v netradičných športoch
  2. 04. –  Deň Zeme – výtvarné tvorivé dielne a environmentálne aktivity
10. ročník, školský rok 2017/2018, kategória C
Okres Kežmarok, 15. 2. 2018, CVČ Kežmarok
Poradie Priezvisko a meno Názov a adresa školy Test z vybraného učiva
a monotematickej časti
(max. 90 b.)
  Test spolu
(max. 100 b.)
Žiaka/žiačku pripravoval/a
1. Majerčáková Ema Spojená škola Lendak 83 10 93.0 Glodžáková Ľ.
2.   ZŠ Dr.D. Fischera, Kežmarok 81.50 9.00 90.50  
3.   ZŠ Dr.D. Fischera, Kežmarok 78.50 9.00 87.50  
4. Simonis Alan ZŠ J.M. Petzvala, Spišská Belá 75.00 9.00 84.00 Tomeček J.
5. Majerčák Matej Spojená škola Lendak 76.00 7.50 83.50 Glodžáková Ľ.
6. Švienta Ester ZŠ Spišská Stará Ves 65.50 10.00 75.50 Valkovská Ľ.
7.   ZŠ s MŠ Veľká Lomnica 65.00 9.00 74.00  
8. Ilášová Júlia ZŠ s MŠ Nižná Brána, Kežmarok 64.50 9.50 74.00 Šimonov M.
9. Kuzma Filip ZŠ Grundschule Kežmarok 62.50 10.00 72.50  
10.   ZŠ s MŠ Veľká Lomnica 62.50 8.50 71.00  
11.   ZŠ M.R. Štefánika, Spišská Belá 64.50 5.50 70.00  
12. Burdíček Boris ZŠ s MŠ Nižná Brána, Kežmarok 60.00 9.00 69.00 Šimonov M.
13. Havran Marko ZŠ Grundschule Kežmarok 59.00 2.00 61.00  
14.   ZŠ M.R. Štefánika, Spišská Belá 58.50 2.00 60.50  
15.   ZŠ Ľubica 50.50 7.00 57.50  
16. Čupka Ján ZŠ Toporec 48.00 9.00 57.00  
17. Čupková Andrea ZŠ Toporec 41.50 7.00 48.50  
18. Pittnerová Ľudmila Laura ZŠ Ľubica 28.00 6.50 34.50  
      Štatutár organizátora: Mgr.Ingrid Lindemanová

10. ročník, školský rok 2017/2018, kategória D
Okres Kežmarok, 15. 2. 2018, CVČ Kežmarok
Poradie Priezvisko a meno Názov a adresa školy Test z vybraného učiva
a monotematickej časti
(max. 90 b.)
  Test spolu
(max. 100 b.)
Žiaka/žiačku pripravoval/a
1.   ZŠ Grundschule Kežmarok 87.5 10.0 97.5  
2 Ferenčáková Barbora ZŠ Dr.D. Fischera, Kežmarok 81.5 9.0 90.5  
3   ZŠ Dr.D. Fischera, Kežmarok 73 10 83  
4 Reľovský Jakub ZŠ J.M. Petzvala, Spišská Belá 74 8 82 Tomeček J.
5 Koščák Mário Spojená škola Lendak 68.5 7.0 75.5 Glodžáková Ľ.
6 Žabka Samuel ZŠ Grundschule Kežmarok 65.5 6.0 71.5  
7 Koščáková Michaela Spojená škola Lendak 57.5 8.5 66.0 Glodžáková Ľ.
8   ZŠ s MŠ Nižná Brána, Kežmarok 54.0 8.0 62.0 Šimonov M.
9 Kovalčíková Mária ZŠ M.R. Štefánika, Spišská Belá 54.5 5.5 60.0  
10 Onduš Benjamín ZŠ s MŠ Nižná Brána, Kežmarok 47.5 7.0 54.5 Šimonov M.
11 Kaňuková Michaela ZŠ M.R. Štefánika, Spišská Belá 41.0 3.0 44.0  
      Štatutár organizátora: Mgr.Ingrid Lindemanová

10. ročník, školský rok 2017/2018, kategória E
Okres Kežmarok, 15. 2. 2018, CVČ
Poradie Priezvisko a meno Názov a adresa školy Test z vybraného učiva
a monotematickej časti
(max. 90 b.)
  Test spolu
(max. 100 b.)
Žiaka/žiačku pripravoval/a
1. Lapšanská Veronika ZŠ s MŠ Veľká Lomnica 73.0 7.5 80.5  
2. Rusňáková Margaréta ZŠ J.M. Petzvala, Spišská Belá 70.5 5.0 75.5 Tomeček J.
3. Habiňáková Eva ZŠ s MŠ Veľká Lomnica 64 6 70  
4.   ZŠ Dr.D. Fischera, Kežmarok 58 10 68 Taliga V.
5.   ZŠ M.R. Štefánika, Spišská Belá 55.0 7.5 62.5  
6. Pješčáková Bibiana ZŠ s MŠ Nižná Brána, Kežmarok 54.5 7.5 62.0 Šimonov M.
7.   ZŠ s MŠ Nižná Brána, Kežmarok 49.5 10.0 59.5 Šimonov M.
8. Pukluš Ivo ZŠ Dr.D. Fischera, Kežmarok 49.0 10.0 59.0 Taliga V.
9. Zibura Samuel ZŠ M.R. Štefánika, Spišská Belá 49.0 6.0 55.0  
10. Kučera Emanuel ZŠ s MŠ sv. Kríža, Kežmarok 46.5 8.0 54.5 Pisarčíková M.
11. Gaborčík Matej ZŠ s MŠ sv. Kríža, Kežmarok 45.0 9.0 54.0 Pisarčíková M.
12.   ZŠ Grundschule Kežmarok 29.5 4.0 33.5  
13. Debre Marcel ZŠ Grundschule Kežmarok 17.0 8.0 25.0  
      Štatutár organizátora: Mgr.Ingrid Lindemanová

10. ročník, školský rok 2017/2018, kategória F
Okres Kežmarok, 15. 2. 2018, CVČ Kežmarok
Poradie Priezvisko a meno Názov a adresa školy Test z vybraného učiva
a monotematickej časti
(max. 90 b.)
  Test spolu
(max. 100 b.)
Žiaka/žiačku pripravoval/a
1. Kopčáková Sofia ZŠ s MŠ Veľká Lomnica 75.5 9.0 84.5  
2.   ZŠ Dr.D. Fischera, Kežmarok 72.5 10.0 82.5  
3.   ZŠ M.R. Štefánika, Spišská Belá 72 9 82  
4. Štefaňák Tomáš ZŠ Grundschule Kežmarok 67 10 77  
5. Kovalčík Adam ZŠ Dr.D. Fischera, Kežmarok 63.0 7.5 70.5  
6.   ZŠ s MŠ Veľká Lomnica 61.5 6.0 67.5  
7. Richter Peter ZŠ J.M. Petzvala, Spišská Belá 64.0 2.0 66.0 Tomeček J.
8. Cehuľová Júlia ZŠ s MŠ sv. Kríža, Kežmarok 56.0 10.0 66.0 Pisarčíková M.
9. Baláž Adam ZŠ s MŠ sv. Kríža, Kežmarok 54.5 8.0 62.5 Pisarčíková M.
10.   ZŠ s MŠ Nižná Brána, Kežmarok 53.5 7.0 60.5 Šimonov M.
11. Melušová Karin ZŠ Grundschule Kežmarok 37.0 7.5 44.5  
12.   ZŠ s MŠ Nižná Brána, Kežmarok 34.5 6.0 40.5 Šimonov M.
      Štatutár organizátora: Mgr.Ingrid Lindemanová

Výzva 100€

sobota, 24 február 2018
Výzva stále pokračuje.. máme na to ešte pár dní. Možnosť vyhrať 100 € je určite lákava.. Nezabudnite Vaše návrhy doručiť do CVČ v Kežmarku.
Ak si nájdete chvíľku čas,  prosím o vyplnenie krátkeho dotazníka : 
 

Florbal chlapcov stredných škôl

sobota, 24 február 2018

20. februára 2018 sa na Strednej odbornej škole Kušnierska brána uskutočnilo okresné kolo vo Florbale chlapcov stredných škôl. Turnaja sa zúčastnilo 6 škôl z okresu Kežmarok. Na základe nasadenia z minulého ročníka boli vytvorené dve 3-členné skupiny. V Skupine A sa stretla SOŠ Garbiarska, Gymnázium Kežmarok a SSOŠ Biela voda a v skupine B Hotelová akadémia, SOŠ Kušnierska brána a Gymnázium Spišská Stará Ves.

Zo skupiny postúpili prvé družstvá krížovým pravidlom do semifinále a odtiaľ porazení do boja o 3. miesto a víťazi hrali finále. Turnaj bol mimoriadne vyrovnaný a o víťazstve rozhodovali maličkosti.
Celkovým víťazom sa stala domáca SOŠ Kušnierska brána, ktorá bude reprezentovať okres Kežmarok na krajskom kole v Prešove, ktoré sa koná 12.4.2018. Po nájazdoch zdolala vo finále Hotelovú akadémiu. Rovnako po nájazdoch si vybojovala bronz SOŠ Garbiarska, ktorá porazila Gymnázium Kežmarok.

 

Zápas Domáci Hostia Skóre
Skupina A SOŠ Garbiarska Gym. Kežmarok 4:2
Skupina A Gym. Kežmarok SSOŠ Biela voda 3:1
Skupina A SSOŠ Biela voda SOŠ Garbiarska 0:8
Skupina B Hotelová akadémia SOŠ Kušnierska brána 4:2
Skupina B SOŠ Kušnierska brána Gym. Sp. St. Ves 4:2
Skupina B Gym. Sp. St. Ves Hotelová akadémia 1:1
SEMIFINÁLE SOŠ Garbiarska SOŠ Kušnierska brána 3:4sn
SEMIFINÁLE Hotelová akadémia Gym. Kežmarok 4:2
O 3. MIESTO SOŠ Garbiarska Gym. Kežmarok 3:2sn
F I N Á L E SOŠ Kušnierska brána Hotelová akadémia 5:4sn

 

Tím Z V R P Skóre Body Poradie
SOŠ Kušnierska brána 4 3 0 1 15:13 9 1.
Hotelová akadémia 4 2 1 1 13:10 7 0:00
SOŠ Garbiarska 4 3 0 1 18:8 9 3.
Gym. Kežmarok 4 1 0 3 9:12 3 4.
Gym. Sp. St. Ves 2 0 1 1 3:5 1 5.
SSOŠ Biela voda 2 0 0 2 1:11 0 6.

Kalendár podujatí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prihlásenie