Aktuality

Novinky z centra voľného času

V stredu 17.4.2019 sa konalo za nepriaznivého atletického počasia okresné kolo v atletike žiačok a žiakov SŠ na pôde ZŠ s MŠ Nižná brána.
Zrejme aj v dôsledku veľmi zlých poveternostných podmienok, sme zaznamenali iba jeden výkon, ktorý bol hodnotnejší ako výkony v minulom roku. Jedná sa konkrétne o vrh guľou, keď svoj výkon z roku 2018 vylepšila o 78 cm Viktória Novotná (Gym SSV).
Najviac dôvodov na radosť malo Gymnázium Kežmarok (8-7-3) keď získalo až 18 z 38 individuálnych medailí a z 13 disciplín vyhralo až 8. Pozitívne je, že každá škola, ktorá sa zapojila, získala aspoň jednu medailu. SUŠ Slavkovská zakončila deň s bilanciou (3-2-1), Hotelová akadémia mala bilanciu (1-3-1), Gymnázium Spišská Stará Ves (1-1-3), SOŠ Garbiarska (0-0-3) a SSŠ Biela voda (0-0-1).
Všetkým športovcom ďakujeme za účasť a víťazom držíme palce na Krajskom kole.
 
Atletika

Kategória Z6

Poradie Meno a priezvisko Škola Body     SPOLU
      1.úloha 2.úloha 3.úloha  
1. Ján Jurdík ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 6 5 6 17
2. Samuel Cisko ZŠ Spišská Stará Ves 6 6 3 15
3. Samuel Straško ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 1 6 6 13
4. Brian Róbert Kalafut ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 5 0 5 10
ostatní riešitelia:            
5. Tomáš Cehula ZŠ sv. Kríža 3 1 4 8
5. Nina Čarnogurská ZŠ Spišská Stará Ves 6 0 2 8
5. Sebastián Dravecký ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 0 6 2 8
6. Patrik Pataky ZŠ M. R. Štefánika, Spišská Belá 5 0 2 7
6. Bibiána Koreňová ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 4 1 2 7
6.. Martin Grich ZŠ Veľká Lomnica 3 3 0 6
7. Kristián Kočiš ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 5 0 0 5
7. Milan Mesarčík ZŠ Grundschule, Kežmarok 4 0 1 5
7. Monika Šoltýsová ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 5 0 0 5
7. Šimon Hanečák ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 5 0 0 5
7. Ella Krompaščíková ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 5 0 0 5
7. Sabína Perignátová ZŠ Grundschule, Kežmarok 5 0 0 5
8. Samuel Horský ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 4 0 0 4
8. Júlia Pavlíková ZŠ Lendak 4 0 0 4
8. Nikola Pitoňaková ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 4 0 0 4
8. Daniel Duda ZŠ sv. Kríža 1 0 3 4
8. Roland Kaprál ZŠ Grundschule, Kežmarok 4 0 0 4
8. Sofia Laufová ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 3 0 1 4
9. Šimon Greňa ZŠ Vrbov 0 0 3 3
9. Lucia Skribčáková ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 1 0 2 3
9. Dávid Selvek ZŠ Lendak 1 0 2 3
9. Jakub Ilenčík ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 1 1 1 3
9. Tobias Kuffa ZŠ sv. Kríža 3 0 0 3
9. Natanael Rybár ZŠ Grundschule, Kežmarok 3 0 0 3
10. Jozef Pajer ZŠ M. R. Štefánika, Spišská Belá 2 0 0 2
10. Marek Mýtnik ZŠ Spišská Stará Ves 1 1 0 2

Kategória Z7

Poradie Meno a priezvisko Škola Body     SPOLU
      1.úloha 2.úloha 3.úloha  
1. Alexandra Haščinová ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 4 6 6 16
2. Ema Geciová ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 5 6 4 15
3. Timea Ferencová ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 5 2 5 12
4. Richard Hajkovský ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 4 0 6 10
4. Peter Porubovič ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 4 6 0 10
4. Paula Compľová ZŠ Spišská Stará Ves 4 0 6 10
5. Diana Andrášová ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 4 2 3 9
5. Adam Kovalčík ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 4 0 5 9
5. Tomáš Štefaňák ZŠ Grundschule, Kežmarok 4 1 4 9
5. Kristián Košár ZŠ Veľká Lomnica 1 2 6 9
5. Šimon Zemčák ZŠ sv. Kríža 6 2 1 9
ostatní riešitelia:            
6. Alex Soltys ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 4 0 4 8
7. Filip Kolumber ZŠ M. R. Štefánika, Spišská Belá 1 0 6 7
7. Michaela Fudalyová ZŠ Lendak 4 3 0 7
8. Karolína Kundrová ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 1 2 3 6
8. Viktória Vislocká ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 3 1 2 6
8. Michal Rataj ZŠ Veľká Lomnica 4 0 2 6
8. Zuzana Scholtzová ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 6 0 0 6
8. Kamila Handzušová ZŠ Grundschule, Kežmarok 0 2 4 6
9. Rastislav Mašlonka ZŠ Grundschule, Kežmarok 1 4 0 5
10. Vanessa Kostková ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 4 0 0 4
11. Veronika Halčinová ZŠ Lendak 1 2 0 3
12. Viktória Kostková ZŠ Spišská Stará Ves 0 2 0 2
13. Teodor Kredatus ZŠ Grundschule, Kežmarok 0 1 0 1
14. Sára Rennerová ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 0 0 0 0

Kategória Z8

Poradie Meno a priezvisko Škola Body     SPOLU
      1.úloha 2.úloha 3.úloha  
1. Katarína Horná ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 1 5 5 11
2. Matej Tomala ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 5 5 0 10
3. Marek Zubal ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 5 4 0 9
3. Anna Schwartzová ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 4 5 0 9
Ostatní riešitelia:            
4. Barbora Staneková ZŠ Spišská Stará Ves 0 1 6 7
5. Veronika Lapšanská ZŠ Veľká Lomnica 2 4 0 6
6. Timotej Soják ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 5 0 0 5
7. Lucia Horanská ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 1 1 1 3
8. Martin Varšo ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 1 1 0 2
8. Michaela Zastková ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 1 1 0 2
8. Saskia Brejčáková ZŠ Spišská Stará Ves 1 1 0 2
8. Viktória Martinovičová ZŠ sv. Kríža 1 1 0 2
9. Michaela Fudalyová ZŠ M. R. Štefánika, Spišská Belá 1 0 0 1
9. Viktor Lipčák ZŠ Grundschule, Kežmarok 1 0 0 1
9. Michaelea Regecová ZŠ sv. Kríža 1 0 0 1
9. Martin Černický ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 1 0 0 1
9. Sofia Krivoňáková ZŠ Grundschule, Kežmarok 1 0 0 1
9. Filip Celba ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 1 0 0 1
10. Faustína Nebusová ZŠ Lendak 0 0 0 0
10. Jakub Dovjak ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 0 0 0 0

 

Počas štvrtka, 11. apríla 2019, sa vo veľmi chladnom počasí stretli na starom ihrisku v Kežmarku 3 stredné školy, aby súperili o titul Majster okresu Kežmarok vo futbale v šk. roku 2018/2019.
V prvom zápase vyhrala SOŠ Garbiarska nad Hotelovou akadémiou 2:0 a kedže hráči Garbiarskej porazili v druhom zápase hráčov SSŠ Biela voda 4:0, stali sa celkovými víťazmi. V zápase o 2. miesto zvíťazili hráči Hotelovej akadémie nad SSŠ Biela voda 4:1, čím na tretie miesto odsunuli práve hráčov z Bielej vody.
Všetkým tímom ďakujeme za účasť a víťazom držíme palce v regionálnom kole.
Vo štvrtok 4. apríla 2019 sa konalo za účasti 4 tímov, okresné kolo vo vybíjanej žiačok ZŠ na pôde ZŠ Huncovce. Okrem domáceho tímu sa turnaja zúčastnili dievčatá z Lendaku, zo Spišskej Starej Vsi a zo ZŠ s MŠ Nižná brána. 
Hralo sa systémom každý s každým 2 x 7 minút. Posledné miesto obsadili domáce hráčky z Huncoviec. Tretie miesto si vybojovali dievčatá zo Spišskej Starej Vsi. Druhé miesto obsadili hráčky zo ZŠ s MŠ Nižná brána. Najviac dôvodov na radosť mali hráčky Lendaku, ktoré vyhrali všetky zápasy a stali sa majsterkami okresu Kežmarok za šk. rok 2018/2019.
Víťazkám gratulujeme a držíme palce na Krajskom kole.
 
V

V utorok 2. apríla 2019 sa na pôde SOŠ Garbiarska stretli dievčenské tímy aby si zmerali sily v okresnom kole vo florbale SŠ. V prvom zápase prehrala Kušnierska brána s SOŠ Garbiarska 2:3 sn. V druhom zápase rovnako Kušnierska brána prehrala s dievčatami z Gymnázia Spišská Stará Ves 1:2 sn. V poslednom zápase gymnazistky zo Spišskej Starej Vsi porazili aj hráčky SOŠ Garbiarska 3:0 a stali sa víťazkami okresného kola.
Víťazkám srdečne gratulujeme a držíme im palce na Krajskom kole.

 

F D

40. ročník, školský rok 2018/2019

Kategória P6

 

Por. č. Priezvisko a meno Adresa školy Čiastkové body Body spolu
  Body za čas
1.  Jurdík Ján ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok 14 11 25
2. Straško Samuel ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 11 11 22
3. Dravecký Sebastián ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 10 10 20
4. Cisko Samuel ZŠ Spišská Stará Ves 10 4 14
  Ostatní riešitelia       0
5. Mitura Matej ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 9   9
5.  Krempaská Karin ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 9   9
6.  Siska Fabián ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá 8   8
6. Kočiš Kristián ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok 8   8
6. Greňa Šimon ZŠ Vrbov 8   8
6.  Krempaská Karin ZŠ s MŠ, Veľká Lomnica 8   8
6. Čarnogurská Alena ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 8   8
6. Cehula Tomáš ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok 8   8
6.  Perignátová Sabína ZŠ Grundschule, Kežmarok 8   8
6. Koreňová Bibiána ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 8   8
6.  Pavlíková Júlia ZŠ Lendak 8   8
6. Kulčár Dávid ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 8   8
7.  Krzysik Dávid ZŠ Grundschule, Kežmarok 7   7
7.  Kaprál Roland ZŠ Grundschule, Kežmarok 7   7
7. Pataky Patrik ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá 7   7
7.  Krejnusová Patrícia ZŠ s MŠ Slovenská Ves 7   7
8. Trbola Marek ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 6   6
8. Ulbrich Jaroslav ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá 6   6
8. Budzák Tomáš ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 6   6
8. Ramsová Kristína ZŠ Vrbov 6   6
8. Halčinová Sabína ZŠ Lendak 6   6
8.  Pixová Martina ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 6   6
9. Danielčáková Viktoria ZŠ Spišská Stará Ves 5   5
9. Kuffa Tobias ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok 5   5
10.  Dravecký Ján ZŠ s MŠ Slovenská Ves 3   3
11. Fiamčíková Simona ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá 1   1

 

Kategória P7

 

Por. č. Priezvisko a meno Adresa školy Čiastkové body Body spolu
  Body za čas
1. Porubovič Peter ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá 13 7 20
2. Kolumber Filip ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá 11 9 20
3. Haščinová Alexandra ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 13 6 19
4.  Hajkovský Richard ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 10 9 19
4.  Petija Slavomír ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 10 9 19
5.  Kundrová Karolína ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 13 5 18
6. Šoltzová Zuzana ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok 12 6 18
6.  Geciová Emma ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 12 6 18
7. Andrášová Diana ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá 10 7 17
7.  Oravcová Nina ZŠ Grundschule, Kežmarok 10 7 17
7.  Fudalyová Michaela ZŠ Lendak 10 7 17
8. Kiska Michal ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 11 5 16
  Ostatní riešitelia       0
9. Andráš Vladimír ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok 9   9
9. Košár Kristián ZŠ s MŠ, Veľká Lomnica 9   9
9.  Fedáková Viktória ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 9   9
9. Galowicz Marcel ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 9   9
9. Zemčák Šimon ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok 9   9
9. Mašlonka Rastislav ZŠ Grundschule, Kežmarok 9   9
9. Halčin Martin ZŠ Lendak 9   9
10. Halčinová Dominika ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá 8   8
10. Drienovský Tomáš ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 8   8
11.  Galliková Antónia ZŠ s MŠ Slovenská Ves 7   7
11. Rainone Daniele ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok 7   7
11. Suchanovský Mikuláš ZŠ Lendak 7   7
12.  Lopatová Lea ZŠ Spišská Stará Ves 6   6
13.  Leszková Natália ZŠ s MŠ, Veľká Lomnica 4   4
13. Hrebeňár Tomáš ZŠ Vrbov 4   4
14. Hudáček Julián ZŠ Lendak 2   2
15.  Krupová Tamara ZŠ Vrbov 1   1

 

Kategória P8

 

Por. č. Priezvisko a meno Adresa školy Čiastkové body Body spolu
  Body za čas
1. Černický Martin ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 13 9 22
2. Poľanovská Lenka ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 11 9 20
3. Celba Filip ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok 12 7 19
3. Zubal Marek ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá 12 7 19
4. Tornala Matej ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá 10 9 19
5.  Horanská Lucia ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 10 7 17
6.  Staneková Barbora ZŠ Spišská Stará Ves 10 5 15
  Ostatní riešitelia       0
7. Moravčíková Paulína ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá 9   9
7. Gurovič Damián ZŠ Spišská Stará Ves 9   9
8. Gallik Samuel ZŠ Lendak 8   8
8.  Schwartzová Anna ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok 8   8
8.  Kapolková Lenka ZŠ s MŠ Slovenská Ves 8   8
8. Karkošková Alžbeta ZŠ s MŠ, Veľká Lomnica 8   8
8. Lipčák Viktor ZŠ Grundschule, Kežmarok 8   8
9.  Cehula Damián ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 7   7
9.  Haberová Vanesa ZŠ Lendak 7   7
9. Baran Timotej ZŠ Spišská Stará Ves 7   7
9.  Nebusová Anna ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá 7   7
9. Petras Tobiáš ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 7   7
9. Varšo Martin ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok 7   7
10. Lapšanská Veronika ZŠ s MŠ, Veľká Lomnica 6   6
10. Majerčáková Klaudia ZŠ Lendak 6   6
10.  Kaprál Milan ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 6   6
10. Gurka Tadeáš ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá 6   6
10. Džadoň Boris ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 6   6
11. Strela Štefan ZŠ Lendak 5   5
11.  Pajerová Sára ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá 5   5
11. Žembovičová Natália ZŠ Spišská Stará Ves 5   5
12.  Regecová Michaela ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok 4   4
12. Majerčáková Monika ZŠ Lendak 4   4
13.  Nebusová Faustína ZŠ Lendak 3   3
13. Džurňáková Miroslava ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 3   3
14. Ľachová Petra ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 2   2

Vo štvrtok, 28. marca 2019, sa na pôde SOŠ Kušnierska brána stretlo 5 stredných škôl aby súperili o titul majstra okresu chlapcov SŠ v okrese Kežmarok. Chlapci hrali systémom každý s každým 2 x 7 minút. Najmenej sa darilo hráčom SSŠ Biela voda, ktorí obsadili konečné 5. miesto. Na 4. mieste skončili hráči z SOŠ Garbiarska. Bronzovú pozíciu vybojovali gymnazisti zo Spišskej Starej Vsi. Druhé miesto obsadili chlapci z Hotelovej akadémie a najviac dôvodov na radosť mali hráči z domácej školy SOŠ Kušnierska brána, ktorí získali titul a zároveň postúpili na krajské kolo, kde im budeme držať palce.

 

F CH

40. ročník, školský rok 2018/2019

Kategória P3

 

Por. č. Priezvisko a meno Adresa školy Okres Čiastkové body   Body spolu
        Body za úlohy Body za čas  
1 Džadoň Maksim ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok   15 11 26
2 Nevický Nikola ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   13 12 25
3 Šoltés Martin ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   13 11 24
4 Halčin Samuel ZŠ Lendak   12 11 23
4 Čuban Juraj ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   12 11 23
4 Majerská Tamara ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   12 11 23
5 Prusáková Mária ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok   12 10 22
6 Koreňová Juliána ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   11 11 22
6 Novotný Šimon ZŠ Spišská Stará Ves   11 11 22
7 Mýtnik Jakub ZŠ Spišská Stará Ves   10 12 22
8 Dufala Dávid ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   13 8 21
9 Ulbrich Adam ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá   12 9 21
10 Kovalčík Kamil ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá   10 11 21
11 Švienta Aneta ZŠ Spišská Stará Ves   12 8 20
12 Zavadský Rastislav ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok   11 9 20
13 Volná Eliška ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok   10 10 20
13 Jerdonek Jozef ZŠ Grundschule, Kežmarok   10 10 20
13 Poláček Daniel ZŠ s MŠ Spišská Stará Ves   10 10 20
14 Šablová Petra ZŠ s MŠ Veľká Lomnica   11 8 19
15 Sokolová Terézia ZŠ s MŠ Veľká Lomnica   10 9 19
15 Grich Samuel ZŠ s MŠ Slovenská Ves   10 9 19
  Ostatní riešitelia          
16 Miškovič Matej ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   9   9
16 Čarnogurská Tatiana ZŠ Spišské Hanušovce   9   9
16 Krišandová Elizabeth ZŠ Spišské Hanušovce   9   9
17 Jankura Andreas ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá   8   8
17 Budzáková Frederika ZŠ Veľká Franková   8   8
17 Halčinová Zuzana ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá   8   8
17 Valeková Adriána ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá   8   8
17 Kollárová Laura ZŠ s MŠ Slovenská Ves   8   8
17 Bartko Jakub ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok   8   8
17 Gurka Jakub ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok   8   8
18 Andrášová Ella ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá   7   7
18 Halčin Tomáš ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá   7   7
18 Klimková Nela ZŠ Vrbov   7   7
18 Hudák Rafael ZŠ Lendak   7   7
19 Greňová Natália ZŠ Vrbov   6   6
20 Kromka Adam ZŠ Veľká Franková   4   4

 

Kategória P4

 

Por. č. Priezvisko a meno Adresa školy Okres Čiastkové body   Body spolu
        Body za úlohy Body za čas  
1 Choma Šimon ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok   14 12 26
1 Kočiš Maroš ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok   14 12 26
2 Fábry Daniel ZŠ Ľubica   14 11 25
2 Marhefková Lenka ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   14 11 25
3 Szentiványiová Lívia ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok   13 11 24
4 Kadašiová Klára ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok   14 9 23
5 Kundra Aleš ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   13 10 23
5 Benko Tobias ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   13 10 23
5 Majerčák Patrik ZŠ Lendak   13 10 23
6 Malich Tomáš ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá   12 11 23
6 Gáborčíková Michaela ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   12 11 23
7 Komarová Amina ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   12 10 22
7 Džadoň Dávid ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   12 10 22
8 Halečková Kristína ZŠ Grundschule, Kežmarok   11 11 22
8 Budzák Tomáš ZŠ Vrbov   11 11 22
9 Nebus Rafael ZŠ Lendak   12 9 21
10 Šolcová Rebeka ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá   12 8 20
10 Sisková Barbora ZŠ Ľubica   12 8 20
11 Hudaček Samuel ZŠ s MŠ Slovenská Ves   11 9 20
11 Króliková Tamara ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok   11 9 20
12 Hnatová Vanesa ZŠ s MŠ Veľká Lomnica   10 9 19
12 Strela Samuel ZŠ s MŠ Slovenská Ves   10 9 19
12 Chováňaková Justyna ZŠ Grundschule, Kežmarok   10 9 19
13 Konopová Barbora ZŠ Lendak   11 6 17
  Ostatní riešitelia         0
14 Milaňák Maxim ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá   9   9
14 Oravec Dominik ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok   9   9
14 Žembovičová Nina ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce   9   9
14 Riš Samuel ZŠ Grundschule, Kežmarok   9   9
14 Olekšák Matúš ZŠ Vlková   9   9
14 Koščák Kamil ZŠ Lendak   9   9
14 Majerčáková Lilien ZŠ Vrbov   9   9
15 Zibura Matúš ZŠ Veľká Franková   8   8
16 Michlík Milan ZŠ Spišská Stará Ves   7   7
16 Krempaský Gregor ZŠ Veľká Franková   7   7
16 Del-Fábro Dávid ZŠ s MŠ, Veľká Lomnica   7   7
17 Kovalčík Lukáš ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá   6   6
17 Kromka Matúš ZŠ Spišská Stará Ves   6   6
18 Olekšáková Barbora ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá   3   3

 

Kategória P5

 

Por. č.

Priezvisko a meno Adresa školy Okres Čiastkové body   Body spolu
        Body za úlohy Body za čas  
1 Nevická Zoja ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   14 10 24
2 Ferenčáková Natália ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   13 11 24
3 Švikruha Benjamín ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce   12 11 23
4 Špak Ondrej ZŠ Lendak   14 8 22
5 Straško Jakub ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   12 10 22
6 Schmidt Filip ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   12 10 22
7 Šoltýsová Zuzana ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá   13 8 21
8 Libiak Samuel ZŠ Ľubica   12 9 21
9 Martančík Jáchim ZŠ Spišská Stará Ves   11 9 20
9 Chudá Viktória ZŠ Grundschule, Kežmarok   11 9 20
10 Drienovský Matej ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce   10 10 20
11 Grivalská Diana ZŠ Spišská Stará Ves   13 6 19
12 Karkoška Michal ZŠ s MŠ, Veľká Lomnica   10 9 19
13 Sczurko Štefan ZŠ s MŠ Slovenská Ves   11 6 17
14 Neustadtová Alica ZŠ s MŠ Slovenská Ves   10 7 17
  Ostatní riešitelia         0
15 Hazucha Oliver ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   9   9
15 Majerčák Dávid ZŠ Lendak   9   9
15 Gedrová Sára ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   9   9
15 Lizák Lukáš ZŠ Lendak   9   9
15 Poláček Samuel ZŠ Spišská Stará Ves   9   9
15 Čarnogurská Nela ZŠ Grundschule, Kežmarok   9   9
15 Šleboda Tomáš ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá   9   9
15 Majerčáková Mária ZŠ Lendak   9   9
15 Plšíková Michaela ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok   9   9
16 Koščák Oliver ZŠ Lendak   8   8
16 Ploščica Samuel ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá   8   8
16 Kovalčíková Natália ZŠ Vrbov   8   8
16 Selvek Miroslav ZŠ Lendak   8   8
17 Majerská Barbora ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   7   7
17 Karpišová Gabriela ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   7   7
17 Dragošek Lukáš ZŠ Ľubica   7   7
17 Irhová Viktória ZŠ Spišská Stará Ves   7   7
18 Repetná Natália ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok   6   6
18 Pirožek Adam ZŠ Vrbov   6   6
19 Charitunová Zuzana ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok   5   5
19 Jašňák Nicolas ZŠ Lendak   5   5
20 Heringová Bianka ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok   3   3

 

Kalendár podujatí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prihlásenie