Výsledková listina okresného kola Matematickej olympiády

piatok, 02 apríl 2021 09:18

70. ročník, školský rok 2020/2021

Okres: Kežmarok

Termín konania: 31. marec 2021


Kategória Z6

 

Poradie Meno a priezvisko Škola Body SPOLU
1.úloha 2.úloha 3.úloha
1. – 2. Miriam Babčáková ZŠ Dr. D. Fischera 6 6 6 18
1. – 2. Klára Kadašiová ZŠ s MŠ Nižná brána 6 6 6 18
3. Branislav Mašlonka ZŠ Grundschule 6 5 6 17
4. Nina Žembovičová ZŠ Spišské Hanušovce 6 5 3 14
5. Dávid Džadoň ZŠ Dr. D. Fischera 4 6 3 13
6. – 9. Samuel Novák ZŠ Dr. D. Fischera 4 6 2 12
6. – 9. Leo Uhlár ZŠ Dr. D. Fischera 6 6 0 12
6. – 9. Tomáš Malich ZŠ J.M. Petzvala 6 6 0 12
6. – 9. Matúš Zibura ZŠ Spišská Stará Ves 6 6 0 12
10. – 11. Teodor Patrik Slovík ZŠ Dr. D. Fischera 6 4 1 11
10. – 11. Tamara Krolíková ZŠ s MŠ sv. Kríža 6 5 0 11
12. – 16. Michaela Gáborčíková ZŠ Dr. D. Fischera 6 4 0 10
12. – 16. Lenka Marhefková ZŠ Dr. D. Fischera 6 4 0 10
12. – 16. Alžbeta Halčinová Spojená škola Lendak 3 5 2 10
12. – 16. Jozef Šleboda ZŠ Grundschule 6 4 0 10
12. – 16. Maroš Kočiš ZŠ s MŠ Nižná brána 6 4 0 10
17. – 19. Štefánia Budzáková Spojená škola Lendak 3 3 0 6
17. – 19. Vanesa Uhrínová ZŠ s MŠ sv. Kríža 6 0 0 6
17. – 19. Noemi Smreková ZŠ s MŠ sv. Kríža 6 0 0 6
20. – 21. Amina Komarová ZŠ Dr. D. Fischera 3 2 0 5
20. – 21. Andrej Porubovič ZŠ J.M. Petzvala 1 4 0 5

Kategória Z7

 

Poradie Meno a priezvisko Škola Body SPOLU
1.úloha 2.úloha 3.úloha
1. – 2. Barbora Majerská ZŠ Dr. D. Fischera 5 6 6 17
1. – 2. Matej Drienovský ZŠ Spišské Hanušovce 6 5 6 17
3. Natália Ferenčáková ZŠ Dr. D. Fischera 6 6 4 16
4. – 5. Sára Gedrová ZŠ Dr. D. Fischera 5 3 6 14
4. – 5. Gabriela Karpišová ZŠ Dr. D. Fischera 6 3 5 14
6. Alica Neustadtová ZŠ s MŠ Slovenská Ves 5 6 2 13
7. – 10. Filip Schmidt ZŠ Dr. D. Fischera 6 6 0 12
7. – 10. Zuzana Šoltýsová ZŠ J. M. Petzvala 6 0 6 12
7. – 10. Martin Heutschy ZŠ Grundschule 6 0 6 12
7. – 10. Benjamín Švikruha ZŠ Spišské Hanušovce 6 0 6 12
11. Matej Šufliarský ZŠ s MŠ sv. Kríža 5 0 6 11
12. – 13. Mária Majerčáková Spojená škola Lendak 3 0 6 9
12. – 13. Marián Dvorčák Spojená škola Lendak 5 0 4 9
14. – 15. Oliver Hazucha ZŠ Dr. D. Fischera 6 0 2 8
14. – 15. Adam Hrabkovský ZŠ Dr. D. Fischera 2 0 6 8
16. Zoja Nevická ZŠ Dr. D. Fischera 5 0 2 7
17. Lenka Skribčáková ZŠ J. M. Petzvala 4 0 0 4
18. Matúš Petrulák ZŠ s MŠ sv. Kríža 1 0 0 1

Kategória Z8

 

Poradie Meno a priezvisko Škola Body SPOLU
1.úloha 2.úloha 3.úloha
1. Samuel Cisko ZŠ Spišská Stará Ves 6 5 6 17
2. Ján Jurdík ZŠ s MŠ Nižná brána 6 6 2 14
3. Alena Čarnogurská ZŠ Spišské Hanušovce 6 6 1 13
4. Roland Kaprál ZŠ Grundschule 6 5 1 12
5. – 6. Daniel Duda ZŠ s MŠ sv. Kríža 6 5 0 11
5. – 6. Kristián Kočiš ZŠ s MŠ Nižná brána 6 5 0 11
7. – 8. Jakub Ilenčík ZŠ Dr. D. Fischera 6 3 1 10
7. – 8. Nikola Pitoňáková ZŠ J.M. Petzvala 6 3 1 10
9. Karin Krempaská ZŠ Dr. D. Fischera 3 5 1 9
10. Sára Purschová ZŠ Dr. D. Fischera 4 3 1 8
11. – 12. Romana Svocáková ZŠ Dr. D. Fischera 3 3 1 7
11. – 12. Tomáš Cehula ZŠ s MŠ sv. Kríža 3 4 0 7
13. – 14. Lenka Eliášová ZŠ Dr. D. Fischera 6 0 0 6
13. – 14. Nina Čarnogurská ZŠ Spišská Stará Ves 3 3 0 6
15. – 16. Dávid Kulčár ZŠ Dr. D. Fischera 4 0 1 5
15. – 16. Viktória Danielčáková ZŠ Spišská Stará Ves 2 3 0 5
17. – 18. Matej Mitura ZŠ Dr. D. Fischera 2 1 1 4
17. – 18. Sabína Perignátová ZŠ Grundschule 1 2 1 4
19. – 22. Bibiána Koreňová ZŠ Dr. D. Fischera 3 0 0 3
19. – 22. Marek Trbola ZŠ Dr. D. Fischera 2 0 1 3
19. – 22. Lucia Vislocká ZŠ Dr. D. Fischera 3 0 0 3
19. – 22. Julia Pavlíková Spojená škola Lendak 3 0 0 3
23. – 24. Rebeka Čorbová ZŠ Dr. D. Fischera 1 0 1 2
23. – 24. Samuel Horský ZŠ Dr. D. Fischera 2 0 0 2

 

 

Predsedníčka OK MO: Mgr. Daniela Matfiaková

Kalendár podujatí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prihlásenie