Výsledková listina Geografickej olympiády, kategórie E, F, G, školský rok 2020/2021

utorok, 23 február 2021 11:30

Kategória E

 

Meno školy

Meno a priezvisko

Trvanie

Body

Úspešný riešiteľ

Postupuje

Základná škola, Nižná brána

8, Kežmarok 060 01

Ján Jurdík

80:22

89

áno

postupuje

Základná škola Spišská Stará

Ves

Samuel Cisko

52:37

88

áno

postupuje

Základná škola ako

organizaèná zložka Spojenej

školy , Školská 535/5, Lendak

Martin Halčin

81:20

82

áno

postupuje

Základná škola ako

organizaèná zložka Spojenej

školy , Školská 535/5, Lendak

Michaela Fudalyová

87:23

81

áno

nepostupuje

Základná škola, Nižná brána

8, Kežmarok 060 01

Jakub Uriga

86:47

79

áno

nepostupuje

Základná škola - Grundschule,

Hradné námestie 38, 060 01

Kežmarok

Berta Hudinová

89:27

78

áno

nepostupuje

Základná škola J. M. Petzvala,

Moskovská 20, 05901 Spišská

Belá

Ema Bieľaková

87:20

76

áno

nepostupuje

Základná škola, Dr. Daniela

Fischera 2, Kežmarok

Alexandra Haščinová

89:46

75

áno

nepostupuje

ZŠ s MŠ Veľká Lomnica, okres

Kežmarok

Martin Grich

84:59

72

áno

nepostupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov

266, 059 72 Vrbov

Tomáš Hrebeňár

89:57

72

áno

nepostupuje

Základná škola, Dr. Daniela

Fischera 2, Kežmarok

Rebeka Čorbová

90:00

72

áno

nepostupuje

Základná škola ako

organizaèná zložka Spojenej

školy , Školská 535/5, Lendak

Sára Koščáková

78:06

70

áno

nepostupuje

Základná škola, Dr. Daniela

Fischera 2, Kežmarok

Bibiána Koreňová

85:16

70

áno

nepostupuje

Základná škola, Nižná brána

8, Kežmarok 060 01

Radovan Vojtaššák

59:23

69

áno

nepostupuje

Základná škola J. M. Petzvala,

Moskovská 20, 05901 Spišská

Belá

Jakub Pajer

68:47

59,6

áno

nepostupuje

Základná škola s materskou

školou sv. Kríža

Adam Baláž

85:47

58,8

nie

nepostupuje

Základná škola - Grundschule,

Hradné námestie 38, 060 01

Kežmarok

Roland Kaprál

73:43

56

nie

nepostupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov

266, 059 72 Vrbov

Lukáš Tomaškovič

50:39

55

nie

nepostupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov

266, 059 72 Vrbov

Šimon Kolumber

49:12

50

nie

nepostupuje

Základná škola Spišská Stará

Ves

Alex Soska

55:21

49

nie

nepostupuje

 


Kategória F

 

Meno školy

Meno a priezvisko

Trvanie

Body

Úspešný riešiteľ

Postupuje

Základná škola Spišská Stará

Ves

Diana Grivalská

68:02

87

áno

postupuje

Základná škola Ľubica,

Školská 1, 05971 Ľubica

Lukáš Dragošek

87:21

83

áno

postupuje

Základná škola J. M. Petzvala,

Moskovská 20, 05901 Spišská

Belá

Zuzana Šoltýsová

88:06

81

áno

postupuje

Základná škola, Dr. Daniela

Fischera 2, Kežmarok

Dávid Džadoň

85:56

77

áno

nepostupuje

Základná škola M. R.

Štefánika, Štefánikova 19,

Spišská Belá

Zoran Grivalský

64:53

76

áno

nepostupuje

Základná škola, Nižná brána

8, Kežmarok 060 01

Noemi Bernardeta Glodžáková

82:57

75

áno

nepostupuje

Základná škola s materskou

školou sv. Kríža

Zita Balážová

86:41

74

áno

nepostupuje

Základná škola J. M. Petzvala,

Moskovská 20, 05901 Spišská

Belá

Andrej Porubovič

88:10

74

áno

nepostupuje

Základná škola ako

organizaèná zložka Spojenej

školy , Školská 535/5, Lendak

Marián Dvorčák

62:48

73

áno

nepostupuje

Základná škola Ľubica,

Školská 1, 05971 Ľubica

Samuel Libiak

73:29

73

áno

nepostupuje

Základná škola, Dr. Daniela

Fischera 2, Kežmarok

Filip Schmidt

72:40

72

áno

nepostupuje

Základná škola, Dr. Daniela

Fischera 2, Kežmarok

Zoja Nevická

85:31

72

áno

nepostupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov

266, 059 72 Vrbov

Paula Švarcová

80:09

71

áno

nepostupuje

Základná škola, Nižná brána

8, Kežmarok 060 01

Lukáš Bujňák

60:17

70

áno

nepostupuje

Základná škola M. R.

Štefánika, Štefánikova 19,

Spišská Belá

Viktória Gregorová

87:37

70

áno

nepostupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov

266, 059 72 Vrbov

Tomáš Budzák

60:10

68

áno

nepostupuje

Základná škola ako

organizaèná zložka Spojenej

školy , Školská 535/5, Lendak

Barbora Konopová

81:09

67

áno

nepostupuje

Základná škola ¼ubica,

Školská 1, 05971 ¼ubica

Daniel Fábry

58:40

66

áno

nepostupuje

Základná škola ako

organizaèná zložka Spojenej

školy , Školská 535/5, Lendak

Zuzana Budzáková

87:58

66

áno

nepostupuje

Základná škola Vrbov, Vrbov

266, 059 72 Vrbov

Dominika Faltinová

86:59

64

áno

nepostupuje

Základná škola - Grundschule,

Hradné námestie 38, 060 01

Kežmarok

Kristína Halečková

79:29

63

áno

nepostupuje

Základná škola Spišská Stará

Ves

Tomáš Vnenčák

81:07

63

áno

nepostupuje

Základná škola M. R.

Štefánika, Štefánikova 19,

Spišská Belá

Barbora Olekšáková

84:54

56

nie

nepostupuje

Základná škola s materskou

školou sv. Kríža

Vanesa Uhrínová

69:10

54

nie

nepostupuje

 


Kategória G

 

Meno školy

Meno a priezvisko

Trvanie

Body

Úspešný riešiteľ

Postupuje

Základná škola J. M. Petzvala,

Moskovská 20, 05901 Spišská

Belá

Adriana Valeková

85:10

85

áno

posledné kolo

Základná škola, Nižná brána

8, Kežmarok 060 01

Juraj Kovařík

86:09

84

áno

posledné kolo

Základná škola ako

organizaèná zložka Spojenej

školy , Školská 535/5, Lendak

Samuel Halčin

73:05

83

áno

posledné kolo

Základná škola Spišská Stará

Ves

Jakub Mýtnik

82:49

79

áno

posledné kolo

Základná škola J. M. Petzvala,

Moskovská 20, 05901 Spišská

Belá

Katarína Šoltýsová

88:14

78

áno

posledné kolo

Základná škola ako

organizaèná zložka Spojenej

školy , Školská 535/5, Lendak

Michal Halčin

89:31

77

áno

posledné kolo

Základná škola, Nižná brána

8, Kežmarok 060 01

Maksim Martin Džadoň

87:53

76

áno

posledné kolo

Základná škola s materskou

školou sv. Kríža

Rastislav Zavadský

90:00

76

áno

posledné kolo

Základná škola, Dr. Daniela

Fischera 2, Kežmarok

Oliver Šolc

88:18

74

áno

posledné kolo

Základná škola ako

organizaèná zložka Spojenej

školy , Školská 535/5, Lendak

Mária Magdaléna Birošíková

84:14

71

áno

posledné kolo

Základná škola Spišská Stará

Ves

Šimon Novotný

80:16

68

áno

posledné kolo

Základná škola Vrbov, Vrbov

266, 059 72 Vrbov

Natália Greňová

61:25

65

áno

posledné kolo

Základná škola Vrbov, Vrbov

266, 059 72 Vrbov

Tobiáš Hrebeňár

89:58

65

áno

posledné kolo

Základná škola Ľubica,

Školská 1, 05971 Ľubica

Jakub Malina

89:47

62

áno

posledné kolo

Základná škola, Dr. Daniela

Fischera 2, Kežmarok

Lea Hurajtová

64:40

61

áno

posledné kolo

Základná škola M. R.

Štefánika, Štefánikova 19,

Spišská Belá

Andreas Jankura

89:49

61

áno

posledné kolo

Základná škola Spišská Stará

Ves

Barbora Gurovičová

58:01

54

nie

posledné kolo

Základná škola M. R.

Štefánika, Štefánikova 19,

Spišská Belá

Tomáš Halčín

90:00

54

nie

posledné kolo

Základná škola Ľubica,

Školská 1, 05971 Ľubica

Adam Mazurek

68:04

53

nie

posledné kolo

Základná škola, Dr. Daniela

Fischera 2, Kežmarok

Vratko Scherfel

79:35

53

nie

posledné kolo

Základná škola Vrbov, Vrbov

266, 059 72 Vrbov

Šimon Budzák

71:55

46

nie

posledné kolo

Základná škola, Nižná brána

8, Kežmarok 060 01

Mária Prusáková

67:25

45

nie

posledné kolo

Základná škola J. M. Petzvala,

Moskovská 20, 05901 Spišská

Belá

Adam Ulbrich

90:00

42

nie

posledné kolo

Základná škola M. R.

Štefánika, Štefánikova 19,

Spišská Belá

Tomáš Funket

62:11

39

nie

posledné kolo

 

 

 

Posledná úprava utorok, 23 február 2021 11:30

Kalendár podujatí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prihlásenie