Výsledkovú listinu okresného kola Matematickej olympiády

piatok, 29 január 2021 13:25

70. ročník, školský rok 2020/2021, kategória Z5

 

Výsledková listina okresného kola Matematickej olympiády 
70. ročník, školský rok 2020/2021, kategória Z5
  Okres: Kežmarok          
  Termín konania:   27. január 2021          
Poradie Meno a priezvisko Škola Body SPOLU žiaka/-čku pripravoval/-a
 1.úloha  2.úloha  3.úloha
1. – 2. Adriana Valeková ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 6 6 6 18  
1. – 2. Pavol Gallik Spojená škola Lendak 6 6 6 18  
3. – 4. Matúš Viliam Pukluš ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 5 6 6 17  
3. – 4.  Tamara Majerská ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 5 6 6 17  
5. – 7.  Nikola Nevický ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 6 3 6 15  
5. – 7. Juliana Koreňová ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 3 6 6 15  
5. – 7. Samuel Halčin Spojená škola Lendak 6 4 5 15  
8. – 10. Veronika Pavličková ZŠ s MŠ Sv. Kríža Kežmarok 6 6 12  
8. – 10.  Ivona Hutníková ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 4 6 2 12  
8. – 10. Tobias Ullrich ZŠ s MŠ Sv. Kríža Kežmarok 6 6 12  
11. – 12. Diana Barľáková ZŠ Sp. Hanušovce 5 5 1 11  
11. – 12. Eliška Volná ZŠ s MŠ Sv. Kríža Kežmarok 3 6 2 11  
13. – 14. Mária Magdaléna Birošiková Spojená škola Lendak  0 4 6 10  
13. – 14. Oliver Šolc ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok  0 5 5 10  
15. – 18. Matej Zgraja ZŠ Grundschule Kežmarok  0 3 6 9  
15. – 18. Tomáš Host ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok  0 3 6 9  
15. – 18.  Hana Grigerová ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 5 4  0 9  
15. – 18. Vratko Scherfel ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 4 5 9  
ostatní riešitelia
19. – 20.  Petra Kubíková ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 2 6 8  
19. – 20. Juraj Čuban ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 3 5  0 8  
21. – 23. Tatiana Čarnogurská ZŠ Sp. Hanušovce 2 4 1 7  
21. – 23.  Dávid Dufala ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 3 4 7  
21. – 23. Jozef Jerdonek ZŠ Grundschule Kežmarok 2 4 1 7  
24. Katarína Šoltýsová ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 6  0 6  
25. – 26. Peter Kučera ZŠ Grundschule Kežmarok 3 3  
25. – 26. Martin Halčin Spojená škola Lendak 3  0  0 3  
               
    Predsedníčka OK MO: Mgr. Daniela Matfiaková

 

70. ročník, školský rok 2020/2021, kategória Z9

 

Výsledková listina okresného kola Matematickej olympiády 
70. ročník, školský rok 2020/2021, kategória Z9
  Okres: Kežmarok            
  Termín konania:   27. január 2021            
Poradie Meno a priezvisko Škola Body SPOLU žiaka/-čku pripravoval/-a
 1.úloha  2.úloha  3.úloha  4.úloha
1.  Viktória Fedáková ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 6 6 5 4 21  
2. – 4. Alexandra Haščinová ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 6 6 4 4 20  
2. – 4.  Richard Hajkovský ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 6 5 3 6 20  
2. – 4. Diana Andrášová ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 6 6 5 3 20  
5. Vladimír Andráš ZŠ s MŠ Nižná brána Kežmarok 6 6 3 4 19  
6. – 7. Vanesa Važanová ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 6 4 3 4 17  
6. – 7.  Ema Geciová ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 6 4 3 4 17  
8. – 9.  Michaela Fudalyová Spojená škola Lendak 6 6 2 2 16  
8. – 9.  Zuzana Scholtzová ZŠ s MŠ Nižná brána Kežmarok 5 4 3 4 16  
10. – 11. Šimon Zemčák ZŠ s MŠ Sv. Kríža Kežmarok 6 2 6 1 15  
10. – 11.  Timea Ferencová ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 6 4 1 4 15  
12. Ondrej Dvorčák Spojená škola Lendak 6 2  0 4 12  
ostatní riešitelia
13. – 14.  Viktória Vislocká ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok  0 4 3 4 11  
13. – 14. Mikuláš Suchanovský Spojená škola Lendak 4 4 2 1 11  
15.  Vanessa Kostková ZŠ s MŠ Nižná brána Kežmarok  0 4  0 4 8  
16. Timea Miľovčíková ZŠ Grundschule Kežmarok  0 3 4 7  
                 
    Predsedníčka OK MO: Mgr. Daniela Matfiaková

 

Posledná úprava piatok, 29 január 2021 13:25

Kalendár podujatí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prihlásenie