Výsledková listina okresného kola Matematickej olympiády

štvrtok, 30 január 2020 15:46

69. ročník, školský rok 2019/2020

 

Kategória Z5

Poradie Meno a priezvisko Škola Body SPOLU žiaka/-čku pripravoval/-a
      1.úloha 2.úloha 3.úloha    
1. Šimon Choma ZŠ s MŠ Nižná Brána, Kežmarok 6 3 6 15  
1. Nina Žembovičová ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 6 3 6 15  
3. Tomáš Malich ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 6 1 6 13  
3. Michaela Gáborčíková ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 6 1 6 13  
5. Zoran Grivalský ZŠ M. R. Štefánika, Spišská Belá 4 2 6 12  
5. Miriam Babčáková ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 6 0 6 12  
5. Noemi Smreková ZŠ s MŠ sv. Kríža, Kežmarok 1 5 6 12  
8. Alexander Wožniak ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 3 2 6 11  
8. Andrej Porubovič ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 4 1 6 11  
8. Veronika Kubíková ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 4 1 6 11  
8. Rebeka Šolcová ZŠ M. R. Štefánika, Spišská Belá 2 3 6 11  
8. Patrik Majerčák Spojená škola Lendak 6 1 4 11  
8. Markus Hudák Spojená škola Lendak 4 1 6 11  
8. Tamara Króliková ZŠ s MŠ sv. Kríža, Kežmarok 4 1 6 11  
15. Samuel Krigovský ZŠ M. R. Štefánika, Spišská Belá 3 1 6 10  
16. Matúš Zibura Spojená škola Spišská Stará Ves 2 1 6 9  
16. Alžbeta Halčinová Spojená škola Lendak 4 0 5 9  
16. Dávid Džadoň ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 3 0 6 9  
Ostatní riešitelia              
19. Tomáš Koščák Spojená škola Lendak 0 1 6 7  
20. Melánia Stolarčíková ZŠ s MŠ Slovenská Ves 6 0 0 6  
20. Justyna Chovaňáková ZŠ Grundschule, Kežmarok 0 0 6 6  
20. Teodor Patrik Slovík ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 0 0 6 6  
20. Samuel Novák ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 0 0 6 6  
24. Dominika Hudáčeková Spojená škola Lendak 2 0 3 5  
25. Štefánia Budzáková Spojená škola Lendak 1 1 1 3  
26. Viktória Troppová ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 2 0 0 2  
27. Miriam Wansnerová ZŠ s MŠ Slovenská Ves 1 0 0 1  
27. Maxim Pirhala ZŠ Grundschule, Kežmarok 0 1 0 1  
27. Oliver Bielak ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 0 1 0 1  

 

Kategória Z9

Poradie Meno a priezvisko Škola Body SPOLU žiaka/-čku pripravoval/-a
      1.úloha 2.úloha 3.úloha 4.úloha    
1. Matej Tomala ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 5 6 4 3 18  
1. Martina Varšo ZŠ s MŠ Nižná Brána, Kežmarok 2 6 4 6 18  
1. Martin Černický ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 4 6 4 4 18  
1. Timotej Soják ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 6 6 4 2 18  
5. Sebastián Koščák Spojená škola Lendak 5 0 6 6 17  
6. Lucia Horanská ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 4 4 4 4 16  
7. Filip Celba ZŠ s MŠ Nižná Brána, Kežmarok 6 6 0 1 13  
8. Viktor Lipčák ZŠ Grundschule, Kežmarok 6 2 4 0 12  
8. Anna Majerčáková Spojená škola Lendak 2 6 3 1 12  
Ostatní riešitelia                
10. Damián Cehuľa ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 3 0 3 4 10  
11. Marek Zubal ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 2 1 1 5 9  
11. Katarína Horná ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 3 1 5 0 9  
11. Michaela Zastková ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 4 4 0 1 9  
11. Viktória Martinovičová ZŠ s MŠ sv. Kríža, Kežmarok 4 0 5 0 9  
15. Denis Martoňák ZŠ Grundschule, Kežmarok 4 0 3 0 7  
16. Faustína Nebusová Spojená škola Lendak 1 0 3 1 5  
16. Miriama Nahalková ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 4 1 0 0 5  
18. Goran Gemza ZŠ Grundschule, Kežmarok 0 0 2 0 2  

 

Termín konania: 29.1.2020

 

Posledná úprava štvrtok, 30 január 2020 15:46

Kalendár podujatí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prihlásenie