Prednes slovenskej povesti Šaliansky Maťko

štvrtok, 23 január 2020 15:58
Názov súťaže   ŠALIANSKY MAŤKO
Kraj / Obvod   Prešovský/Kežmarok
Kolo (okresné, kraj.)   okresné
Kategória   1. kategória 2. - 3. roč. ZŠ
Organizátor   Centrum voľného času v Kežmarku
Termín   01-22-20
Miesto   Mestská knižnica, Kežmarok
     
P.č. Meno súťažiaceho Škola
1. Čižiková Ema Spojená škola, Lendak
2. Václav Patrik ZŠ Grundschule, Hradné nám., Kežmarok
2. Soják Samuel ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok
3. Kadaši René ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok
3. Kovalčík Dávid ZŠ s MŠ Slovenská Ves
Cena poroty: čestné uznanie    
  Kuligová Simona ZŠ Toporec
     
Ďalší prednášajúci (v abecednom poradí):    
  Džurňáková Natália ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce
  Fudalyová Tamara ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá
  Kelnerová Tatiana ZŠ s MŠ Vlkovce
  Kroščeková Viera ZŠ s MŠ Holumnica
  Lihoňová Viktória ZŠ J.M.Petzvala, Moskovská, Spišská Belá
  Uhlárová Zuzana ZŠ Ľubica
  Zemčák Tomáš ZŠ s MŠ sv. Kríža, Petržalská, Kežmarok

 

Názov súťaže   ŠALIANSKY MAŤKO
Kraj / Obvod   Prešovský/Kežmarok
Kolo (okres., kraj.)   okresné
Kategória   2. kategória 4. - 5. roč. ZŠ
Organizátor   Centrum voľného času v Kežmarku
Termín   01-22-20
Miesto   Mestská knižnica, Kežmarok
     
P.č. Meno súťažiaceho Škola
1. Brejková Soňa ZŠ Grundschule, Hradné nám., Kežmarok
2. Hanesová Kristína ZŠ Dr.D. Fischera, Kežmarok
3. Kadašiová Klára ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok
3. Klimek Samuel ZŠ Toporec
Cena poroty: čestné uznanie    
  Oračková Lucia ZŠ s MŠ Holumnica
     
Ďalší prednášajúci (v abecednom poradí):    
  Barľáková Vanesa ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce
  Brežinová Barbora ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá
  Budzák Tomáš ZŠ Vrbov
  Budzáková Alexandra Spojená škola Lendak
  Ferencková Nela ZŠ s MŠ J.M.Petzvala, Moskovská, Spišská Belá
  Grich Sofia Maria ZŠ s MŠ Veľká Lomnica
  Kovalčíková Valentína ZŠ s MŠ Slovenská Ves
  Sedlická Simona ZŠ s MŠ sv. Kríža, Petržalská, Kežmarok
  Sisková Barbora ZŠ Ľubica
  Šavel Milan ZŠ Grundschule, Hradné nám., Kežmarok

 

Názov súťaže   ŠALIANSKY MAŤKO
Kraj / Obvod   Prešovský/Kežmarok
Kolo (okres.,kraj.)   okresné
Kategória   3. kat. 6. - 7. roč. ZŠ
Organizátor   Centrum voľného času v Kežmarku
Termín   01-22-20
Miesto   Mestská knižnica, Kežmarok
     
P.č. Meno súťažiaceho Škola
1. Glodžáková Noemi ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok
2. Fábryová Veronika ZŠ s MŠ sv. Kríža, Petržalská, Kežmarok
3. Kapolková Martina ZŠ J.M. Petzvala, Moskovská, Spišská Belá
3. Olšavská Viktória ZŠ M.R. Štefánika, Spišská Belá
     
Ďalší prednášajúci (v abecednom poradí):    
  Čarnogurská Alena ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce
  Dragošek Lukáš ZŠ Ľubica
  Dunková Michaela ZŠ s MŠ Holumnica
  Galschneider Maxim ZŠ s MŠ Veľká Lomnica
  Kačurová Zuzana ZŠ Toporec
  Kovalčíková Natália ZŠ Vrbov
  Mišalková Kristína ZŠ s MŠ Slovenská Ves
  Vaverčáková Dorota ZŠ Grundschule, Hradné nám., Kežmarok

Kalendár podujatí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Prihlásenie