Výsledková listina okresného kola Olympiády v anglickom jazyku

piatok, 17 január 2020 09:28

30. ročník, školský rok 2019/2020, kategória 1A

Okres Kežmarok, 15.1.2020, miesto konania: ZŠ Grundschule, Hradné námestie 38, 060 01 Kežmarok

 

Poradie Priezvisko a meno Názov a adresa školy Čiastkové body           Body spolu (max. 70 b.) Žiaka/žiačku pripravoval/a
      Písomná časť       Ústna časť      
      Slovná zásoba (max. 10 b.) Gramatika (max. 15 b.) Počúvanie s porozumením (max. 5 b.) Čítanie s porozumením (max. 10 b.) Voľný rozhovor (max. 15 b.) Práca s obrázkom (max. 15 b.)    
1 Jurdik Ján ZŠ s MŠ Nižná Brána 8, 06001 Kežmarok 5.5 7 4 6 11.33 13 46.83 Ing. Jana Ďateľová
2 Horský Samuel ZŠ Dr. Daniela Fischera 2, 06001 Kežmarok 5 13 2.5 7.5 9 9.6 46.6 Mgr. Danka Staššová
3 Halčin František SŠ Lendak, Školská 535/5 05907 Lendak 5.5 6 4 6.5 11 12.33 45.33 Mgr. Jana Figlárová
4 Rybár Patrik Natanael ZŠ Grundschule, Hradné nám. 38, 06001 Kežmarok 0 2 3.5 6 12.33 11.33 35.16 Ing. Božena Kulhomerová
5 Kostka Boris ZŠ J.M.Petzvala, Moskovská 20,05901 Spišská Belá 4 2 2 6 11 9.66 34.66 Mgr. Michaela Česánková

 

30. ročník, školský rok 2019/2020, kategória 1B

Okres Kežmarok, 15.1.2020, miesto konania: ZŠ Grundschule, Hradné námestie 38, 060 01 Kežmarok

 

Poradie Priezvisko a meno Názov a adresa školy Čiastkové body           Body spolu (max. 70 b.) Žiaka/žiačku pripravoval/a
      Písomná časť       Ústna časť      
      Slovná zásoba (max. 10 b.) Gramatika (max. 15 b.) Počúvanie s porozumením (max. 5 b.) Čítanie s porozumením (max. 10 b.) Voľný rozhovor (max. 15 b.) Práca s obrázkom (max. 15 b.)    
1 Petrík Michael ZŠ Grundschule, Hradné nám. 38, 06001 Kežmarok 9 12 5 10 15 15 66 Mgr. Lenka Hartingerová
2 Tomala Matej ZŠ J.M.Petzvala, Moskovská 20,05901 Spišská Belá 10 13 5 10 15 11.33 64.33 Mgr. Michaela Česánková
3 Muchová Katarína Dr. Daniela Fischera 2, 06001 Kežmarok 9 14 4 8 14.66 14.33 63.99 Mgr. Mária Gemzová
4 Starinská Sára ZŠ s MŠ sv. Kríža, 06001 Kežmarok 10 9 4 8 14.33 13.66 58.99 Mgr. Eva Vojtičková
5 Dobešová Leah ZŠ M.R.Štefánika, 05901 Spišská Belá 9 13 2 10 13 10 57 Mgr. Katarína Čížiková
6 Gallik Adrián SŠ Lendak, Školská 535/5 05907 Lendak 9 14 4 9 13 7 56 Mgr. Iveta Budzáková
7 Semaňáková Viktória ZŠ s MŠ Nižná brána 8, 06001 Kežmarok 8 11 4 7 11.66 12 53.66 RNDr. Lívia Joppová
8 Zavacký René ZŠ Ľubica, 05971 8 10 3 9 12 8.66 50.66 Mgr. Natália Fornadeľová

 

Úspešnými riešiteľmi sú súťažiaci, ktorí získali minimálne 42 b.

Kalendár podujatí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prihlásenie