Výsledková listina okresného kola Matematickej olympiády 68. ročník

utorok, 16 apríl 2019 08:36

Kategória Z6

Poradie Meno a priezvisko Škola Body     SPOLU
      1.úloha 2.úloha 3.úloha  
1. Ján Jurdík ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 6 5 6 17
2. Samuel Cisko ZŠ Spišská Stará Ves 6 6 3 15
3. Samuel Straško ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 1 6 6 13
4. Brian Róbert Kalafut ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 5 0 5 10
ostatní riešitelia:            
5. Tomáš Cehula ZŠ sv. Kríža 3 1 4 8
5. Nina Čarnogurská ZŠ Spišská Stará Ves 6 0 2 8
5. Sebastián Dravecký ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 0 6 2 8
6. Patrik Pataky ZŠ M. R. Štefánika, Spišská Belá 5 0 2 7
6. Bibiána Koreňová ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 4 1 2 7
6.. Martin Grich ZŠ Veľká Lomnica 3 3 0 6
7. Kristián Kočiš ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 5 0 0 5
7. Milan Mesarčík ZŠ Grundschule, Kežmarok 4 0 1 5
7. Monika Šoltýsová ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 5 0 0 5
7. Šimon Hanečák ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 5 0 0 5
7. Ella Krompaščíková ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 5 0 0 5
7. Sabína Perignátová ZŠ Grundschule, Kežmarok 5 0 0 5
8. Samuel Horský ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 4 0 0 4
8. Júlia Pavlíková ZŠ Lendak 4 0 0 4
8. Nikola Pitoňaková ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 4 0 0 4
8. Daniel Duda ZŠ sv. Kríža 1 0 3 4
8. Roland Kaprál ZŠ Grundschule, Kežmarok 4 0 0 4
8. Sofia Laufová ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 3 0 1 4
9. Šimon Greňa ZŠ Vrbov 0 0 3 3
9. Lucia Skribčáková ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 1 0 2 3
9. Dávid Selvek ZŠ Lendak 1 0 2 3
9. Jakub Ilenčík ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 1 1 1 3
9. Tobias Kuffa ZŠ sv. Kríža 3 0 0 3
9. Natanael Rybár ZŠ Grundschule, Kežmarok 3 0 0 3
10. Jozef Pajer ZŠ M. R. Štefánika, Spišská Belá 2 0 0 2
10. Marek Mýtnik ZŠ Spišská Stará Ves 1 1 0 2

Kategória Z7

Poradie Meno a priezvisko Škola Body     SPOLU
      1.úloha 2.úloha 3.úloha  
1. Alexandra Haščinová ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 4 6 6 16
2. Ema Geciová ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 5 6 4 15
3. Timea Ferencová ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 5 2 5 12
4. Richard Hajkovský ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 4 0 6 10
4. Peter Porubovič ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 4 6 0 10
4. Paula Compľová ZŠ Spišská Stará Ves 4 0 6 10
5. Diana Andrášová ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 4 2 3 9
5. Adam Kovalčík ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 4 0 5 9
5. Tomáš Štefaňák ZŠ Grundschule, Kežmarok 4 1 4 9
5. Kristián Košár ZŠ Veľká Lomnica 1 2 6 9
5. Šimon Zemčák ZŠ sv. Kríža 6 2 1 9
ostatní riešitelia:            
6. Alex Soltys ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 4 0 4 8
7. Filip Kolumber ZŠ M. R. Štefánika, Spišská Belá 1 0 6 7
7. Michaela Fudalyová ZŠ Lendak 4 3 0 7
8. Karolína Kundrová ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 1 2 3 6
8. Viktória Vislocká ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 3 1 2 6
8. Michal Rataj ZŠ Veľká Lomnica 4 0 2 6
8. Zuzana Scholtzová ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 6 0 0 6
8. Kamila Handzušová ZŠ Grundschule, Kežmarok 0 2 4 6
9. Rastislav Mašlonka ZŠ Grundschule, Kežmarok 1 4 0 5
10. Vanessa Kostková ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 4 0 0 4
11. Veronika Halčinová ZŠ Lendak 1 2 0 3
12. Viktória Kostková ZŠ Spišská Stará Ves 0 2 0 2
13. Teodor Kredatus ZŠ Grundschule, Kežmarok 0 1 0 1
14. Sára Rennerová ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 0 0 0 0

Kategória Z8

Poradie Meno a priezvisko Škola Body     SPOLU
      1.úloha 2.úloha 3.úloha  
1. Katarína Horná ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 1 5 5 11
2. Matej Tomala ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 5 5 0 10
3. Marek Zubal ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 5 4 0 9
3. Anna Schwartzová ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 4 5 0 9
Ostatní riešitelia:            
4. Barbora Staneková ZŠ Spišská Stará Ves 0 1 6 7
5. Veronika Lapšanská ZŠ Veľká Lomnica 2 4 0 6
6. Timotej Soják ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 5 0 0 5
7. Lucia Horanská ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 1 1 1 3
8. Martin Varšo ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 1 1 0 2
8. Michaela Zastková ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 1 1 0 2
8. Saskia Brejčáková ZŠ Spišská Stará Ves 1 1 0 2
8. Viktória Martinovičová ZŠ sv. Kríža 1 1 0 2
9. Michaela Fudalyová ZŠ M. R. Štefánika, Spišská Belá 1 0 0 1
9. Viktor Lipčák ZŠ Grundschule, Kežmarok 1 0 0 1
9. Michaelea Regecová ZŠ sv. Kríža 1 0 0 1
9. Martin Černický ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 1 0 0 1
9. Sofia Krivoňáková ZŠ Grundschule, Kežmarok 1 0 0 1
9. Filip Celba ZŠ Nižná Brána, Kežmarok 1 0 0 1
10. Faustína Nebusová ZŠ Lendak 0 0 0 0
10. Jakub Dovjak ZŠ Dr. Fischera 2, Kežmarok 0 0 0 0

 

Kalendár podujatí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prihlásenie