Výsledková listina okresného kola Pytagoriády

streda, 03 apríl 2019 18:27

40. ročník, školský rok 2018/2019

Kategória P6

 

Por. č. Priezvisko a meno Adresa školy Čiastkové body Body spolu
  Body za čas
1.  Jurdík Ján ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok 14 11 25
2. Straško Samuel ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 11 11 22
3. Dravecký Sebastián ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 10 10 20
4. Cisko Samuel ZŠ Spišská Stará Ves 10 4 14
  Ostatní riešitelia       0
5. Mitura Matej ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 9   9
5.  Krempaská Karin ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 9   9
6.  Siska Fabián ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá 8   8
6. Kočiš Kristián ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok 8   8
6. Greňa Šimon ZŠ Vrbov 8   8
6.  Krempaská Karin ZŠ s MŠ, Veľká Lomnica 8   8
6. Čarnogurská Alena ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 8   8
6. Cehula Tomáš ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok 8   8
6.  Perignátová Sabína ZŠ Grundschule, Kežmarok 8   8
6. Koreňová Bibiána ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 8   8
6.  Pavlíková Júlia ZŠ Lendak 8   8
6. Kulčár Dávid ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 8   8
7.  Krzysik Dávid ZŠ Grundschule, Kežmarok 7   7
7.  Kaprál Roland ZŠ Grundschule, Kežmarok 7   7
7. Pataky Patrik ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá 7   7
7.  Krejnusová Patrícia ZŠ s MŠ Slovenská Ves 7   7
8. Trbola Marek ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 6   6
8. Ulbrich Jaroslav ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá 6   6
8. Budzák Tomáš ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 6   6
8. Ramsová Kristína ZŠ Vrbov 6   6
8. Halčinová Sabína ZŠ Lendak 6   6
8.  Pixová Martina ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 6   6
9. Danielčáková Viktoria ZŠ Spišská Stará Ves 5   5
9. Kuffa Tobias ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok 5   5
10.  Dravecký Ján ZŠ s MŠ Slovenská Ves 3   3
11. Fiamčíková Simona ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá 1   1

 

Kategória P7

 

Por. č. Priezvisko a meno Adresa školy Čiastkové body Body spolu
  Body za čas
1. Porubovič Peter ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá 13 7 20
2. Kolumber Filip ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá 11 9 20
3. Haščinová Alexandra ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 13 6 19
4.  Hajkovský Richard ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 10 9 19
4.  Petija Slavomír ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 10 9 19
5.  Kundrová Karolína ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 13 5 18
6. Šoltzová Zuzana ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok 12 6 18
6.  Geciová Emma ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 12 6 18
7. Andrášová Diana ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá 10 7 17
7.  Oravcová Nina ZŠ Grundschule, Kežmarok 10 7 17
7.  Fudalyová Michaela ZŠ Lendak 10 7 17
8. Kiska Michal ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 11 5 16
  Ostatní riešitelia       0
9. Andráš Vladimír ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok 9   9
9. Košár Kristián ZŠ s MŠ, Veľká Lomnica 9   9
9.  Fedáková Viktória ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 9   9
9. Galowicz Marcel ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 9   9
9. Zemčák Šimon ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok 9   9
9. Mašlonka Rastislav ZŠ Grundschule, Kežmarok 9   9
9. Halčin Martin ZŠ Lendak 9   9
10. Halčinová Dominika ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá 8   8
10. Drienovský Tomáš ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 8   8
11.  Galliková Antónia ZŠ s MŠ Slovenská Ves 7   7
11. Rainone Daniele ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok 7   7
11. Suchanovský Mikuláš ZŠ Lendak 7   7
12.  Lopatová Lea ZŠ Spišská Stará Ves 6   6
13.  Leszková Natália ZŠ s MŠ, Veľká Lomnica 4   4
13. Hrebeňár Tomáš ZŠ Vrbov 4   4
14. Hudáček Julián ZŠ Lendak 2   2
15.  Krupová Tamara ZŠ Vrbov 1   1

 

Kategória P8

 

Por. č. Priezvisko a meno Adresa školy Čiastkové body Body spolu
  Body za čas
1. Černický Martin ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 13 9 22
2. Poľanovská Lenka ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 11 9 20
3. Celba Filip ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok 12 7 19
3. Zubal Marek ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá 12 7 19
4. Tornala Matej ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá 10 9 19
5.  Horanská Lucia ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 10 7 17
6.  Staneková Barbora ZŠ Spišská Stará Ves 10 5 15
  Ostatní riešitelia       0
7. Moravčíková Paulína ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá 9   9
7. Gurovič Damián ZŠ Spišská Stará Ves 9   9
8. Gallik Samuel ZŠ Lendak 8   8
8.  Schwartzová Anna ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok 8   8
8.  Kapolková Lenka ZŠ s MŠ Slovenská Ves 8   8
8. Karkošková Alžbeta ZŠ s MŠ, Veľká Lomnica 8   8
8. Lipčák Viktor ZŠ Grundschule, Kežmarok 8   8
9.  Cehula Damián ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 7   7
9.  Haberová Vanesa ZŠ Lendak 7   7
9. Baran Timotej ZŠ Spišská Stará Ves 7   7
9.  Nebusová Anna ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá 7   7
9. Petras Tobiáš ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 7   7
9. Varšo Martin ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok 7   7
10. Lapšanská Veronika ZŠ s MŠ, Veľká Lomnica 6   6
10. Majerčáková Klaudia ZŠ Lendak 6   6
10.  Kaprál Milan ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 6   6
10. Gurka Tadeáš ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá 6   6
10. Džadoň Boris ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok 6   6
11. Strela Štefan ZŠ Lendak 5   5
11.  Pajerová Sára ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá 5   5
11. Žembovičová Natália ZŠ Spišská Stará Ves 5   5
12.  Regecová Michaela ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok 4   4
12. Majerčáková Monika ZŠ Lendak 4   4
13.  Nebusová Faustína ZŠ Lendak 3   3
13. Džurňáková Miroslava ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 3   3
14. Ľachová Petra ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 2   2
Posledná úprava streda, 03 apríl 2019 18:27

Kalendár podujatí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prihlásenie