Výsledková listina okresného kola Pytagoriády

štvrtok, 28 marec 2019 19:42

40. ročník, školský rok 2018/2019

Kategória P3

 

Por. č. Priezvisko a meno Adresa školy Okres Čiastkové body   Body spolu
        Body za úlohy Body za čas  
1 Džadoň Maksim ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok   15 11 26
2 Nevický Nikola ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   13 12 25
3 Šoltés Martin ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   13 11 24
4 Halčin Samuel ZŠ Lendak   12 11 23
4 Čuban Juraj ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   12 11 23
4 Majerská Tamara ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   12 11 23
5 Prusáková Mária ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok   12 10 22
6 Koreňová Juliána ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   11 11 22
6 Novotný Šimon ZŠ Spišská Stará Ves   11 11 22
7 Mýtnik Jakub ZŠ Spišská Stará Ves   10 12 22
8 Dufala Dávid ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   13 8 21
9 Ulbrich Adam ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá   12 9 21
10 Kovalčík Kamil ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá   10 11 21
11 Švienta Aneta ZŠ Spišská Stará Ves   12 8 20
12 Zavadský Rastislav ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok   11 9 20
13 Volná Eliška ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok   10 10 20
13 Jerdonek Jozef ZŠ Grundschule, Kežmarok   10 10 20
13 Poláček Daniel ZŠ s MŠ Spišská Stará Ves   10 10 20
14 Šablová Petra ZŠ s MŠ Veľká Lomnica   11 8 19
15 Sokolová Terézia ZŠ s MŠ Veľká Lomnica   10 9 19
15 Grich Samuel ZŠ s MŠ Slovenská Ves   10 9 19
  Ostatní riešitelia          
16 Miškovič Matej ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   9   9
16 Čarnogurská Tatiana ZŠ Spišské Hanušovce   9   9
16 Krišandová Elizabeth ZŠ Spišské Hanušovce   9   9
17 Jankura Andreas ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá   8   8
17 Budzáková Frederika ZŠ Veľká Franková   8   8
17 Halčinová Zuzana ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá   8   8
17 Valeková Adriána ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá   8   8
17 Kollárová Laura ZŠ s MŠ Slovenská Ves   8   8
17 Bartko Jakub ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok   8   8
17 Gurka Jakub ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok   8   8
18 Andrášová Ella ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá   7   7
18 Halčin Tomáš ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá   7   7
18 Klimková Nela ZŠ Vrbov   7   7
18 Hudák Rafael ZŠ Lendak   7   7
19 Greňová Natália ZŠ Vrbov   6   6
20 Kromka Adam ZŠ Veľká Franková   4   4

 

Kategória P4

 

Por. č. Priezvisko a meno Adresa školy Okres Čiastkové body   Body spolu
        Body za úlohy Body za čas  
1 Choma Šimon ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok   14 12 26
1 Kočiš Maroš ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok   14 12 26
2 Fábry Daniel ZŠ Ľubica   14 11 25
2 Marhefková Lenka ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   14 11 25
3 Szentiványiová Lívia ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok   13 11 24
4 Kadašiová Klára ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok   14 9 23
5 Kundra Aleš ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   13 10 23
5 Benko Tobias ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   13 10 23
5 Majerčák Patrik ZŠ Lendak   13 10 23
6 Malich Tomáš ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá   12 11 23
6 Gáborčíková Michaela ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   12 11 23
7 Komarová Amina ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   12 10 22
7 Džadoň Dávid ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   12 10 22
8 Halečková Kristína ZŠ Grundschule, Kežmarok   11 11 22
8 Budzák Tomáš ZŠ Vrbov   11 11 22
9 Nebus Rafael ZŠ Lendak   12 9 21
10 Šolcová Rebeka ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá   12 8 20
10 Sisková Barbora ZŠ Ľubica   12 8 20
11 Hudaček Samuel ZŠ s MŠ Slovenská Ves   11 9 20
11 Króliková Tamara ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok   11 9 20
12 Hnatová Vanesa ZŠ s MŠ Veľká Lomnica   10 9 19
12 Strela Samuel ZŠ s MŠ Slovenská Ves   10 9 19
12 Chováňaková Justyna ZŠ Grundschule, Kežmarok   10 9 19
13 Konopová Barbora ZŠ Lendak   11 6 17
  Ostatní riešitelia         0
14 Milaňák Maxim ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá   9   9
14 Oravec Dominik ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok   9   9
14 Žembovičová Nina ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce   9   9
14 Riš Samuel ZŠ Grundschule, Kežmarok   9   9
14 Olekšák Matúš ZŠ Vlková   9   9
14 Koščák Kamil ZŠ Lendak   9   9
14 Majerčáková Lilien ZŠ Vrbov   9   9
15 Zibura Matúš ZŠ Veľká Franková   8   8
16 Michlík Milan ZŠ Spišská Stará Ves   7   7
16 Krempaský Gregor ZŠ Veľká Franková   7   7
16 Del-Fábro Dávid ZŠ s MŠ, Veľká Lomnica   7   7
17 Kovalčík Lukáš ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá   6   6
17 Kromka Matúš ZŠ Spišská Stará Ves   6   6
18 Olekšáková Barbora ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá   3   3

 

Kategória P5

 

Por. č.

Priezvisko a meno Adresa školy Okres Čiastkové body   Body spolu
        Body za úlohy Body za čas  
1 Nevická Zoja ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   14 10 24
2 Ferenčáková Natália ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   13 11 24
3 Švikruha Benjamín ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce   12 11 23
4 Špak Ondrej ZŠ Lendak   14 8 22
5 Straško Jakub ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   12 10 22
6 Schmidt Filip ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   12 10 22
7 Šoltýsová Zuzana ZŠ J.M.Petzvala,Spišská Belá   13 8 21
8 Libiak Samuel ZŠ Ľubica   12 9 21
9 Martančík Jáchim ZŠ Spišská Stará Ves   11 9 20
9 Chudá Viktória ZŠ Grundschule, Kežmarok   11 9 20
10 Drienovský Matej ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce   10 10 20
11 Grivalská Diana ZŠ Spišská Stará Ves   13 6 19
12 Karkoška Michal ZŠ s MŠ, Veľká Lomnica   10 9 19
13 Sczurko Štefan ZŠ s MŠ Slovenská Ves   11 6 17
14 Neustadtová Alica ZŠ s MŠ Slovenská Ves   10 7 17
  Ostatní riešitelia         0
15 Hazucha Oliver ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   9   9
15 Majerčák Dávid ZŠ Lendak   9   9
15 Gedrová Sára ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   9   9
15 Lizák Lukáš ZŠ Lendak   9   9
15 Poláček Samuel ZŠ Spišská Stará Ves   9   9
15 Čarnogurská Nela ZŠ Grundschule, Kežmarok   9   9
15 Šleboda Tomáš ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá   9   9
15 Majerčáková Mária ZŠ Lendak   9   9
15 Plšíková Michaela ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok   9   9
16 Koščák Oliver ZŠ Lendak   8   8
16 Ploščica Samuel ZŠ M.R.Štefánika, Spišská Belá   8   8
16 Kovalčíková Natália ZŠ Vrbov   8   8
16 Selvek Miroslav ZŠ Lendak   8   8
17 Majerská Barbora ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   7   7
17 Karpišová Gabriela ZŠ Dr.D.Fischera, Kežmarok   7   7
17 Dragošek Lukáš ZŠ Ľubica   7   7
17 Irhová Viktória ZŠ Spišská Stará Ves   7   7
18 Repetná Natália ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok   6   6
18 Pirožek Adam ZŠ Vrbov   6   6
19 Charitunová Zuzana ZŠ s MŠ sv.Kríža, Kežmarok   5   5
19 Jašňák Nicolas ZŠ Lendak   5   5
20 Heringová Bianka ZŠ s MŠ, Nižná brána 8, Kežmarok   3   3

 

Kalendár podujatí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prihlásenie