Okres Kežmarok, 14. 2. 2019, ZŠ, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

utorok, 26 február 2019 09:22

Kategória C

Poradie Priezvisko a meno Názov a adresa školy Test z vybraného učiva a monotematickej časti (max. 90 b.) Test z regionálnej histórie (max. 10 b.) Test spolu (max. 100 b.) Žiaka/žiačku pripravoval/a
1 Ferenčáková Barbora ZŠ, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok 83 10 93 Galliková, J.
2 Palková Laura ZŚ Grundschule, Hradné námestie 38, Kežmarok 78 10 88 Nahálková, J.
3 Sosková Sandra ZŠ, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok 76 10 86 Galliková, J.
4 Reľovský Jakub ZŠ J.M. Petzvala, Moskovská 20, Spišská Belá 72 10 82 Tomeček, J.
5 Hudačková Denisa Spojená škola Lendak 70 10 80 Glodžáková, Ľ.
6 Onduš Benjamín ZŠ s MŠ Nižná brána 8, Kežmarok 62 9 71 Šimonov, M.
7 Biloš Šimon ZŠ Ľubica 58.5 8.5 67 Freundorferová, K.
8 Grich Ján ZŠ M.R. Štefánika, Spišská Belá 55.5 10 65.5 Fudalyová, M.
9 Koščáková Michaela Spojená škola Lendak 48 9 57 Galliková, D.
10 Kovalčíková Mária ZŠ M.R. Štefánika, Spišská Belá 47 7 54 Fudalyová, M.
11 Ungradyová Petronela ZŠ s MŠ Nižná brána 8, Kežmarok 42 9.5 51.5 Šimonov, M.
12 Kurillová Michaela ZŠ Ľubica 40 5 45 Freundorferová, K.

 

Kategória D

Poradie Priezvisko a meno Názov a adresa školy Test z vybraného učiva a monotematickej časti (max. 90 b.) Test z regionálnej histórie (max. 10 b.) Test spolu (max. 100 b.) Žiaka/žiačku pripravoval/a
1 Gaborčík Matej ZŠ s MŠ sv. Kríža, Kežmarok 78.00 10.00 88.00 Pisarčíková, M.
2 Rusňáková Margaréta ZŠ J.M. Petzvala, Moskovská 20, Spišská Belá 76.50 10.00 86.50 Tomeček, J.
3 Fudalyová Michaela ZŠ M.R. Štefánika, Spišská Belá 74.50 10.00 84.50 Fudalyová, M.
4 Celba Filip ZŠ s MŠ Nižná brána 8, Kežmarok 67.50 10.00 77.50 Šimonov, M.
5 Schwartzová Anna ZŠ s MŠ Nižná brána 8, Kežmarok 63.50 10.00 73.50 Šimonov, M.
6 Polanovská Lenka ZŠ, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok 58.50 9.50 68.00 Taliga, V.
7 Vasiľová Sabina ZŠ, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok 52.00 10.00 62.00 Galliková, J.
8 Navrátilová Terézia ZŠ M.R. Štefánika, Spišská Belá 52.50 9.00 61.50 Fudalyová, M.

 

Kategória E

Poradie Priezvisko a meno Názov a adresa školy Test z vybraného učiva a monotematickej časti (max. 90 b.) Test z regionálnej histórie (max. 10 b.) Test spolu (max. 100 b.) Žiaka/žiačku pripravoval/a
1 Ferencová Timea ZŠ, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok 68 7 75 Slovíková, I.
2 Galliková Timotea ZŠ, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok 64 10 74 Slovíková, I.
3 Gura Jozef ZŠ J.M. Petzvala, Moskovská 20, Spišská Belá 63 10 73 Tomeček, J.
4 Śtefaňák Tomáš ZŠ Grundschule, Hradné námestie 38, Kežmarok 55 10 65 Gontkovská, A.
5 Kopčáková Sofia ZŠ s MŠ VeľKá Lomnica 51 9 60 Bobovská, L.
6 Knapiková Timea ZŠ J.M. Petzvala, Moskovská 20, Spišská Belá 49.5 9 58.5 Tomeček, J.
7 Borovská Simona ZŠ M.R. Štefánika, Spišská Belá 47 10 57 Fudalyová, M.
8 Košár Kristián ZŠ s MŠ VeľKá Lomnica 45.5 10 55.5 Bobovská, L.
9 Poliačik Sebastián ZŠ s MŠ Nižná brána 8, Kežmarok 40 10 50 Šimonov, M.
10 Baláž Adam ZŠ s MŠ Sv. Kríža, Kežmarok 40 8 48 Pisarčíková, m.
11 Kostková Vanessa ZŠ s MŠ Nižná brána 8, Kežmarok 26 5 31 Šimonov, M.
12 Mašlonka Rastislav ZŠ Grundschule, Hradné námestie 38, Kežmarok 25 5 30 Gontkovská, A.

 

Kategória F

Poradie Priezvisko a meno Názov a adresa školy Test z vybraného učiva a monotematickej časti (max. 90 b.) Test z regionálnej histórie (max. 10 b.) Test spolu (max. 100 b.) Žiaka/žiačku pripravoval/a
1 Fassingerová Karolína ZŠ, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok 78 10 88 Galliková, J.
2 Krempaská Karin ZŠ, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok 73 10 83 Galliková, J.
3 Pitoňáková Nikola ZŠ J.M. Petzvala, Moskovská 20, Spišská Belá 67 10 77 Tomeček, J.
4 Fiamčíková Simona ZŠ M.R. Štefánika, Spišská Belá 62 10 72 Fudalyová, M.
5 Pataky Patrik ZŠ M.R. Štefánika, Spišská Belá 62 9 71 Fudalyová, M.
6 Jurdík Ján ZŠ s MŠ Nižná brána 8, Kežmarok 59 10 69 Šimonov, M.
7 Tkáč Branislav ZŠ J.M. Petzvala, Moskovská 20, Spišská Belá 52.5 10 62.5 Tomeček, J.
8 Grich Martin ZŠ s MŠ VeľKá Lomnica 49 9 58 Bobovská, L.
9 Hayden Martin ZŠ s MŠ Nižná brána 8, Kežmarok 45.5 9 54.5 Šimonov, M.
10 Fujdiar Alex ZŠ s MŠ sv. Kríža, Kežmarok 44 9 53 Pisarčíková, M.
11 Pompová Andrea ZŠ s MŠ VeľKá Lomnica 43 9 52 Bobovská, L.
12 Kuffa Tobias ZŠ s MŠ sv. Kríža, Kežmarok 29 10 39 Pisarčíková, M.
13 Kaprál Roland ZŠ Grundschule, Hradné námestie 38, Kežmarok 26 5 31 Gontkovská, A.

Kalendár podujatí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prihlásenie