Výsledková listina okresného kola Matematickej olympiády 30.1.2019

streda, 13 február 2019 12:59

kategória Z5

 

Poradie Meno a priezvisko Škola Body     SPOLU žiaka/-čku pripravoval/-a
      1.úloha 2.úloha 3.úloha    
1. Zoja Nevická ZŠ Dr.D. Fischera 2, Kežmarok 6 6 6 18  
2. Alica Neustadtová ZŠ s MŠ Slovenská Ves 6 6 3 15  
2. Matej Drienovský ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 4 6 5 15  
3. Mária Majerčáková Spojená škola, Lendak 2 6 6 14  
4. Zuzana Šoltýsová ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 6 5 2 13  
5. Bemjamín Švikruha ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 5 1 6 12  
5. Samuel Libiak ZŠ Ľubica 4 5 3 12  
5. Diana Grivalská Spojená škola, Spišská Stará Ves 6 0 6 12  
6. Natália Ferenčáková ZŠ Dr. D. Fischera 2, Kežmarok 6 1 4 11  
6. Štefan Sczurko ZŠ s MŠ Slovenská Ves 6 0 5 11  
6. Viktória Majerčáková ZŠ s MŠ Slovenská Ves 6 3 2 11  
6. Ondrej Špak Spojená škola, Lendak 5 1 5 11  
7. Marián Dvorčák Spojená škola, Lendak 6 1 3 10  
8. Michaela Plšíková ZŠ sv. Kríža, Kežmarok 0 6 3 9  
8. Filip Schmidt ZŠ Dr. D. Fischera 2, Kežmarok 0 3 6 9  

ostatní riešitelia

9. Jakub Straško ZŠ Dr. D. Fischera 2, Kežmarok 6 0 0 6  
10. Sarah Mária Bekešová ZŠ Ľubica 4 0 0 4  
11. Oliver Hazucha ZŠ Dr. D. Fischera 2, Kežmarok 1 1 1 3  
11. Michal Karkoška ZŠ s MŠ Veľká Lomnica 0 3 0 3  
12. Ivana Jančiová ZŠ Grundschule, Kežmarok 0 0 1 1  
12. Natália Andrášová ZŠ M. R. Štefánika, Spišská Belá 0 1 0 1  
13. Tobias Milaňák ZŠ J. M. Petzvala, Spišská Belá 0 0 0 0  
13. Nikolaj Jakub ZŠ s MŠ Veľká Lomnica 0 0 0 0  
13. Natália Neupauerová Spojená škola, Lendak 0 0 0 0  
13. Martin Heutschy ZŠ Grundschule, Kežmarok 0 0 0 0  

 

 

kategória Z9

 

Poradie Meno a priezvisko Škola Body       SPOLU žiaka/-čku pripravoval/-a
      1.úloha 2.úloha 3.úloha 4.úloha    
1. Sandra Sosková ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok 6 4 6 0 16  
1. Alžbeta Špesová ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok 6 2 6 2 16  
2. Samuel Výrostek Spojená škola, Lendak 6 3 4 2 15  
2. Adam Babiar ZŠ sv. Kríža, Kežmarok 6 4 4 1 15  
2. Gregor Kuchta Spojená škola, Spišská Stará Ves 3 5 6 1 15  
2. Diana Svocáková ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok 6 2 6 1 15  
2. Michaela Koščáková Spojená škola, Lendak 6 2 6 1 15  
3. Liliana Boháčová ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok 5 2 5 2 14  
4. Samuel Sebeš ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok 6 2 3 2 13  
4. Timotej Brutovský ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok 3 4 6 0 13  
4. Diana Trulíková Spojená škola, Spišská Stará Ves 6 2 4 1 13  
4. Ján Grich ZŠ M. R. Štefánika, Spišská Belá 6 2 4 1 13  
5. Emília Oravcová ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok 5 2 3 2 12  
5. Bronislava Gurková ZŠ s MŠ Slovenská Ves 6 1 4 1 12  
5. Laura Palková ZŠ Grundschule, Kežmarok 6 0 4 2 12  

ostatní riešitelia

6. Timea Brutovská ZŠ s MŠ Nižná Brána, Kežmarok 5 0 4 1 10  
6. Slavomír Zubal ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 2 3 4 1 10  
7. Emma Kaňová ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok 4 1 3 1 9  
7. Dávid Bretz ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok 1 2 6 0 9  
7. Adam Škvarek ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 5 0 4 0 9  
8. Lenka Gallušová ZŠ Ľubica 1 3 4 0 8  
9. Miriam Vengliková ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok 1 1 4 1 7  
9. Dávid Rušin Spojená škola, Spišská Stará Ves 2 1 4 0 7  
10. Karin Gibľáková ZŠ s MŠ Nižná Brána, Kežmarok 2 1 2 1 6  
10. Patrícia Hoffmannová ZŠ Ľubica 1 0 4 1 6  
11. Viktória Kubisová ZŠ s MŠ Nižná Brána, Kežmarok 0 1 1 1 3  
11. Lukáš Madeja ZŠ Grundschule, Kežmarok 1 0 2 0 3  

Kalendár podujatí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prihlásenie