VÝSLEDKOVÁ LISTINA SÚŤAŽE - Šaliansky Maťko J. C. Hronského

pondelok, 28 január 2019 10:45
Názov súťaže   ŠALIANSKY MAŤKO
Kraj / Obvod   Prešovský/Kežmarok
Kolo (okresné, kraj.)   okresné
Kategória   1. kategória 2. - 3. roč. ZŠ
Organizátor   Centrum voľného času v Kežmarku
Termín   01-23-19
Miesto   Mestská knižnica, Kežmarok
     
P.č. Meno súťažiaceho Škola
1. Hanesová Kristína ZŠ Grundschule, Hradné nám., Kežmarok
2. Hurajtová Lea ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok
3. Pirožek Nathanael ZŠ s MŠ sv. Kríža, Petržalská, Kežmarok
3. Kadaši René ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok
     
Ďalší prednášajúci (v abecednom poradí):    
  Grigľáková Simona ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce
  Halčin Samuel Spojená škola Lendak
  Jankurová Lenka ZŠ Žakovce
  Kolačkovská Dáša ZŠ Vrbov
  Kollárová Laura ZŠ s MŠ Slovenská Ves
  Kulig Tomáš ZŠ Toporec
  Mačičáková Petronela ZŠ M. R. Štefánika, Štefánikova, Spišská Belá
  Socháňová Karolína ZŠ J. M. Petzvala, Moskovská, Spišská Belá
     

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA SÚŤAŽE - jednotlivci

 

Názov súťaže   ŠALIANSKY MAŤKO
Kraj / Obvod   Prešovský/Kežmarok
Kolo (okres., kraj.)   okresné
Kategória   2. kategória 4. - 5. roč. ZŠ
Organizátor   Centrum voľného času v Kežmarku
Termín   01-23-19
Miesto   Mestská knižnica, Kežmarok
     
P.č. Meno súťažiaceho Škola
1. Brejková Soňa ZŠ Grundschule, Hradné nám., Kežmarok
2. Alexyová Sindy ZŠ J. M. Petzvala, Moskovská, Spišská Belá
2. Ferenčáková Natália ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok
3. Glodžáková Noemi ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok
3. Olšavská Viktória ZŠ M. R. Štefánika, Štefánikova, Spišská Belá
     
Ďalší prednášajúci (v abecednom poradí):    
  Andrašiová Viktória Spojená škola Lendak
  Barľáková Vanesa ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce
  Budzák Tomáš ZŠ Vrbov
  Čupková Paulína ZŠ Toporec
  Fábryová Veronika ZŠ s MŠ sv. Kríža, Petržalská, Kežmarok
  Konkoľová Zuzana ZŠ Žakovce
  Kovalčíková Valentína ZŠ s MŠ Slovenská Ves
  Oračková Lucia ZŠ s MŠ Holumnica
  Sisková Barbora ZŠ Ľubica

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA SÚŤAŽE - jednotlivci

Názov súťaže   ŠALIANSKY MAŤKO
Kraj / Obvod   Prešovský/Kežmarok
Kolo (okres.,kraj.)   okresné
Kategória   3. kat. 6. - 7. roč. ZŠ
Organizátor   Centrum voľného času v Kežmarku
Termín   01-23-19
Miesto   Mestská knižnica, Kežmarok
     
P.č. Meno súťažiaceho Škola
1. Baláž Adam ZŠ s MŠ sv. Kríža, Petržalská, Kežmarok
2. Laufová Sofia ZŠ J. M. Petzvala, Moskovská, Spišská Belá
3. Dzurilová Sára ZŠ Dr. D. Fischera, Kežmarok
3. Špaková Sofia Spojená škola Lendak
     
Ďalší prednášajúci (v abecednom poradí):    
  Bialončíková Júlia ZŠ Grundschule, Hradné nám., Kežmarok
  Čarnogurská Alena ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce
  Krupová Tamara ZŠ Vrbov
  Mišalková Juliana ZŠ s MŠ Holumnica
  Mišalková Kristína ZŠ s MŠ Slovenská Ves
  Nálepková Simona ZŠ s MŠ Veľká Lomnica
  Pružinský Tobias ZŠ s MŠ Nižná brána, Kežmarok
  Selepová Lenka ZŠ M. R. Štefánika, Štefánikova, Spišská Belá

Kalendár podujatí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prihlásenie