Výsledková listina okresného kola Olympiády v anglickom jazyku

utorok, 22 január 2019 18:47

29. ročník, školský rok 2018/2019, kategória 1A

Poradie Priezvisko a meno Názov a adresa školy Čiastkové body Body spolu
(max. 70 b.)
Žiaka/žiačku pripravoval/a
Písomná časť Ústna časť
 Slovná zásoba
(max. 10 b.)
Gramatika
(max. 15 b.)
Počúvanie s porozumením
(max. 5 b.)
Čítanie s porozumením
(max. 10 b.)
Voľný rozhovor
(max. 15 b.)
 Práca s obrázkom
(max. 15 b.)
1. Mačák, Tobiáš Základná škola s materskou školou, Nižná brána 8, 06001 Kežmarok 6.0 10.0 2.0 8.0 14.7 14.0 54.7  Mgr. Jana Szentiványiová
2. Suchanovský, Mikuláš Základná škola, Školská 535/5, 05907 Lendak 8.5 6.0 3.0 10.0 14.0 12.7 54.2  
3. Badžo, Martin Základná škola M. R. Štefánika, Štefánikova 19, 05901 Spišská Belá 6.5 7.0 2.0 10.0 14.0 14.3 53.8  
3. Boršoš, Štefan ZŠ Dr. Daniela Fischera 2 , 06001 Kežmarok 8.5 10.0 2.0 10.0 11.0 12.3 53.8  
4. Figlár, Šimon ZŠ Grundschule, Hradné námestie 38, 06001 Kežmarok 6.0 7.0 1.0 10.0 11.3 12.0 47.3  Mgr. Lenka Hartingerová
5. Porubovič, Peter Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 05901 Spišská Belá 5.5 6.0 4.0 8.0 11.7 6.0 41.2  
6. Starinská, Sára Základná škola s materskou školou sv. Kríža, 06001 Kežmarok 4.5 6.0 4.0 5.0 9.3 9.7 38.5  
7. Pompa, Jiří Základná škola Toporec, Školská 7/6,059 95 Toporec 4.5 6.0 2.0 6.0 8.7 5.0 32.2  

29. ročník, školský rok 2018/2019 kategória 1B

Poradie Priezvisko a meno Názov a adresa školy Čiastkové body Body spolu
(max. 70 b.)
Žiaka/žiačku pripravoval/a
Písomná časť Ústna časť
 Slovná zásoba
(max. 10 b.)
Gramatika
(max. 15 b.)
Počúvanie s porozumením
(max. 5 b.)
Čítanie s porozumením
(max. 10 b.)
Voľný rozhovor
(max. 15 b.)
 Práca s obrázkom
(max. 15 b.)
1. Dovjak, Jakub ZŠ Dr. Daniela Fischera 2 , 06001 Kežmarok 6.0 9.0 5.0 9.0 12.0 13.0 54.0 Mgr. Dušan Holova
2. Ulbrich, Jakub Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 05901 Spišská Belá 3.0 8.0 4.5 9.0 13.7 12.7 50.8  
3. Debre, Marcel ZŠ Grundschule, Hradné námestie 38, 06001 Kežmarok 3.0 7.0 3.5 7.0 14.7 14.3 49.5  Mgr. Lenka Hartingerová
4. Čupková, Mária Základná škola M. R. Štefánika, Štefánikova 19, Spišská Belá 7.0 7.0 3.0 6.0 12.7 11.7 47.3  
5. Jankočka, Alex Základná škola s materskou školou, Nižná brána 8,06001 Kežmarok 4.0 9.0 1.5 7.0 12.3 12.0 45.8  Mgr. Jana Szentiványiová
6. Jankurová, Dominika Základná škola s materskou školou sv. Kríža, 06001 Kežmarok 4.0 5.0 5.0 8.0 12.0 11.3 45.3  
7. Kubala, Matej Základná škola Toporec, Školská 7/6,059 95 Toporec 2.0 6.0 3.5 9.0 11.3 8.7 40.5  
8. Kaprálová, Linda Základná škola Ľubica, Školská 1, 05971 Ľubica 3.0 2.0 4.5 8.0 10.3 10.7 38.5  
9. Gallik, Adrián Základná škola, Školská 535/5, 05907 Lendak 6.0 4.0 1.5 8.0 11.7 6.7 37.8  
10. Kromková, Zuzana Spojená škola, Štúrova 231/123, 06101Spišská Stará Ves 1.0 4.0 4.5 5.0 10.0 9.7 34.2  
Posledná úprava utorok, 22 január 2019 18:47

Kalendár podujatí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Prihlásenie