Centrum voľného času v Kežmarku
Dopravné ihrisko

Aktuality

  • Výsledková listina Dejepisnej olympiády, v kategórií C, D, E, F v školskom roku 2020/2021

    Kategória C

     

    Meno školy

    Meno a priezvisko

    Trvanie

    Body

    Úspešný riešiteľ

    Postupuje

    Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

    Lendak

    Martin Halčin

    39:05

    83

    áno

    postupuje

    Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

    Ema Geciová

    57:06

    78,7

    áno

    postupuje

    Základná škola Vrbov, Vrbov 266, 059 72 Vrbov

    Tamara Krupová

    55:22

    77,6

    áno

    nepostupuje

    Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

    Timea Ferencová

    59:55

    72,4

    áno

    nepostupuje

    Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

    Lendak

    Michaela Fudalyová

    59:47

    70,6

    áno

    nepostupuje

    Základná škola Ľubica, Školská 1, 05971 Ľubica

    Henrich Zavacký

    60:00

    68,6

    áno

    nepostupuje

    Základná škola, Nižná brána 8, Kežmarok 060 01

    Boris Šiška

    56:05

    65,7

    áno

    nepostupuje

    Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 05901 Spišská Belá

    Jozef Gura

    32:33

    64,9

    áno

    nepostupuje

    Základná škola Vrbov, Vrbov 266, 059 72 Vrbov

    Mária Kurčáková

    41:59

    58,3

    áno

    nepostupuje

    Základná škola - Grundschule, Hradné námestie 38, 060 01 Kežmarok

    Šimon Figlár

    24:39

    47,9

    nie

    nepostupuje

     


    Kategória D

     

    Meno školy

    Meno a priezvisko

    Trvanie

    Body

    Úspešný riešiteľ

    Postupuje

    Základná škola Spišská Stará Ves

    Samuel Cisko

    32:21

    88

    áno

    postupuje

    Základná škola s materskou školou sv. Kríža

    Alex Fujdiar

    59:52

    79,9

    áno

    postupuje

    Základná škola M.R.Štefánika,Štefánikova 19, 059 01 Spišská Belá

    Patrik Pataky

    46:10

    77

    áno

    nepostupuje

    Základná škola s materskou školou sv. Kríža

    Tobias Kuffa

    59:12

    75,7

    áno

    nepostupuje

    Základná škola - Grundschule, Hradné námestie 38, 060 01 Kežmarok

    Berta Hudinová

    59:59

    72,9

    áno

    nepostupuje

    Základná škola M.R.Štefánika,Štefánikova 19, 059 01 Spišská Belá

    Simona Fiamčíková

    46:09

    71,5

    áno

    nepostupuje

    Základná škola Vrbov, Vrbov 266, 059 72 Vrbov

    Didiana Kolačkovská

    50:21

    66,2

    áno

    nepostupuje

    Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

    Karolína Fassingerová

    49:46

    64,4

    áno

    nepostupuje

    Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

    Karin Krempaská

    60:00

    64,4

    áno

    nepostupuje

    Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

    Lendak

    Sára Koščáková

    52:30

    62,9

    áno

    nepostupuje

    Základná škola Spišská Stará Ves

    Barbora Vnenčáková

    44:19

    62,2

    áno

    nepostupuje

    Základná škola, Nižná brána 8, Kežmarok 060 01

    Radovan Vojtaššák

    59:56

    61,9

    áno

    nepostupuje

    Základná škola - Grundschule, Hradné námestie 38, 060 01 Kežmarok

    Alexandra Dernerová

    60:00

    61

    áno

    nepostupuje

    Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 05901 Spišská Belá

    Nikola Pitoňáková

    58:13

    60,7

    áno

    nepostupuje

    Základná škola Vrbov, Vrbov 266, 059 72 Vrbov

    Šimon Greňa

    40:40

    58,9

    áno

    nepostupuje

    Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 05901 Spišská Belá

    Branislav Tkáč

    37:09

    58,8

    áno

    nepostupuje

    Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

    Lendak

    Mariana Vidová

    58:31

    57,6

    áno

    nepostupuje

    Základná škola, Nižná brána 8, Kežmarok 060 01

    Martin Hayden

    55:49

    56,7

    áno

    nepostupuje

     


    Kategória E

     

    Meno školy

    Meno a priezvisko

    Trvanie

    Body

    Úspešný riešite¾

    Postupuje

    Základná škola Spišská Stará Ves

    Diana Grivalská

    59:56

    88

    áno

    postupuje

    Základná škola Ľubica, Školská 1, 05971 Ľubica

    Lukáš Dragošek

    41:15

    86

    áno

    postupuje

    Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

    Lendak

    Dávid Majerčák

    58:30

    81

    áno

    nepostupuje

    Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 05901 Spišská Belá

    Tobias Milaňák

    51:42

    75,6

    áno

    nepostupuje

    Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

    Matej Semaňák

    60:00

    70,6

    áno

    nepostupuje

    Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

    Oliver Pažák

    60:00

    70,2

    áno

    nepostupuje

    Základná škola Vrbov, Vrbov 266, 059 72 Vrbov

    Erik Regec

    56:29

    66,2

    áno

    nepostupuje

    Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

    Lendak

    Mária Koščáková

    60:00

    59

    áno

    nepostupuje

    Základná škola M.R.Štefánika,Štefánikova 19, 059 01 Spišská Belá

    Paulína Kostková

    55:10

    53,8

    nie

    nepostupuje

    Základná škola Ľubica, Školská 1, 05971 Ľubica

    Kristián Kurilla

    60:00

    52,2

    nie

    nepostupuje

    Základná škola - Grundschule, Hradné námestie 38, 060 01 Kežmarok

    Viktória Chudá

    50:03

    52

    nie

    nepostupuje

    Základná škola - Grundschule, Hradné námestie 38, 060 01 Kežmarok

    Nela Čarnogurská

    55:36

    52

    nie

    nepostupuje

    Základná škola, Nižná brána 8, Kežmarok 060 01

    Samuel Muncner

    59:01

    47

    nie

    nepostupuje

     


    Kategória F

     

    Meno školy

    Meno a priezvisko

    Trvanie

    Body

    Úspešný riešite¾

    Postupuje

    Základná škola Vrbov, Vrbov 266, 059 72 Vrbov

    Tomáš Budzák

    41:43

    84

    áno

    posledné kolo

    Základná škola Ľubica, Školská 1, 05971 Ľubica

    Anna Júlia Pitoňáková

    47:14

    83

    áno

    posledné kolo

    Základná škola M.R.Štefánika,Štefánikova 19, 059 01 Spišská Belá

    Zoran Grivalský

    43:32

    81

    áno

    posledné kolo

    Základná škola Vrbov, Vrbov 266, 059 72 Vrbov

    Lilien Majerčáková

    59:35

    77

    áno

    posledné kolo

    Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

    Lendak

    Štefánia Budzáková

    55:38

    75

    áno

    posledné kolo

    Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 05901 Spišská Belá

    Lukáš Kovalčík

    48:41

    73

    áno

    posledné kolo

    Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

    Teodor Patrik Slovík

    52:11

    73

    áno

    posledné kolo

    Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 05901 Spišská Belá

    Andrej Porubovič

    58:58

    72

    áno

    posledné kolo

    Základná škola, Nižná brána 8, Kežmarok 060 01

    Nela Hajkovská

    45:17

    67

    áno

    posledné kolo

    Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok

    Kamila Lapšanská

    41:36

    66

    áno

    posledné kolo

    Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5,

    Lendak

    Alžbeta Halčinová

    45:52

    62

    áno

    posledné kolo

    Základná škola Ľubica, Školská 1, 05971 Ľubica

    Filip Weber

    60:00

    59,5

    áno

    posledné kolo

    Základná škola - Grundschule, Hradné námestie 38, 060 01 Kežmarok

    Kristína Halečková

    42:14

    47

    nie

    posledné kolo

    Základná škola, Nižná brána 8, Kežmarok 060 01

    Ella Šterbáková

    32:53

    38,5

    nie

    posledné kolo

     

  • Výsledková listina Geografickej olympiády, kategórie E, F, G, školský rok 2020/2021

    Kategória E

     

    Meno školy

    Meno a priezvisko

    Trvanie

    Body

    Úspešný riešiteľ

    Postupuje

    Základná škola, Nižná brána

    8, Kežmarok 060 01

    Ján Jurdík

    80:22

    89

    áno

    postupuje

    Základná škola Spišská Stará

    Ves

    Samuel Cisko

    52:37

    88

    áno

    postupuje

    Základná škola ako

    organizaèná zložka Spojenej

    školy , Školská 535/5, Lendak

    Martin Halčin

    81:20

    82

    áno

    postupuje

    Základná škola ako

    organizaèná zložka Spojenej

    školy , Školská 535/5, Lendak

    Michaela Fudalyová

    87:23

    81

    áno

    nepostupuje

    Základná škola, Nižná brána

    8, Kežmarok 060 01

    Jakub Uriga

    86:47

    79

    áno

    nepostupuje

    Základná škola - Grundschule,

    Hradné námestie 38, 060 01

    Kežmarok

    Berta Hudinová

    89:27

    78

    áno

    nepostupuje

    Základná škola J. M. Petzvala,

    Moskovská 20, 05901 Spišská

    Belá

    Ema Bieľaková

    87:20

    76

    áno

    nepostupuje

    Základná škola, Dr. Daniela

    Fischera 2, Kežmarok

    Alexandra Haščinová

    89:46

    75

    áno

    nepostupuje

    ZŠ s MŠ Veľká Lomnica, okres

    Kežmarok

    Martin Grich

    84:59

    72

    áno

    nepostupuje

    Základná škola Vrbov, Vrbov

    266, 059 72 Vrbov

    Tomáš Hrebeňár

    89:57

    72

    áno

    nepostupuje

    Základná škola, Dr. Daniela

    Fischera 2, Kežmarok

    Rebeka Čorbová

    90:00

    72

    áno

    nepostupuje

    Základná škola ako

    organizaèná zložka Spojenej

    školy , Školská 535/5, Lendak

    Sára Koščáková

    78:06

    70

    áno

    nepostupuje

    Základná škola, Dr. Daniela

    Fischera 2, Kežmarok

    Bibiána Koreňová

    85:16

    70

    áno

    nepostupuje

    Základná škola, Nižná brána

    8, Kežmarok 060 01

    Radovan Vojtaššák

    59:23

    69

    áno

    nepostupuje

    Základná škola J. M. Petzvala,

    Moskovská 20, 05901 Spišská

    Belá

    Jakub Pajer

    68:47

    59,6

    áno

    nepostupuje

    Základná škola s materskou

    školou sv. Kríža

    Adam Baláž

    85:47

    58,8

    nie

    nepostupuje

    Základná škola - Grundschule,

    Hradné námestie 38, 060 01

    Kežmarok

    Roland Kaprál

    73:43

    56

    nie

    nepostupuje

    Základná škola Vrbov, Vrbov

    266, 059 72 Vrbov

    Lukáš Tomaškovič

    50:39

    55

    nie

    nepostupuje

    Základná škola Vrbov, Vrbov

    266, 059 72 Vrbov

    Šimon Kolumber

    49:12

    50

    nie

    nepostupuje

    Základná škola Spišská Stará

    Ves

    Alex Soska

    55:21

    49

    nie

    nepostupuje

     


    Kategória F

     

    Meno školy

    Meno a priezvisko

    Trvanie

    Body

    Úspešný riešiteľ

    Postupuje

    Základná škola Spišská Stará

    Ves

    Diana Grivalská

    68:02

    87

    áno

    postupuje

    Základná škola Ľubica,

    Školská 1, 05971 Ľubica

    Lukáš Dragošek

    87:21

    83

    áno

    postupuje

    Základná škola J. M. Petzvala,

    Moskovská 20, 05901 Spišská

    Belá

    Zuzana Šoltýsová

    88:06

    81

    áno

    postupuje

    Základná škola, Dr. Daniela

    Fischera 2, Kežmarok

    Dávid Džadoň

    85:56

    77

    áno

    nepostupuje

    Základná škola M. R.

    Štefánika, Štefánikova 19,

    Spišská Belá

    Zoran Grivalský

    64:53

    76

    áno

    nepostupuje

    Základná škola, Nižná brána

    8, Kežmarok 060 01

    Noemi Bernardeta Glodžáková

    82:57

    75

    áno

    nepostupuje

    Základná škola s materskou

    školou sv. Kríža

    Zita Balážová

    86:41

    74

    áno

    nepostupuje

    Základná škola J. M. Petzvala,

    Moskovská 20, 05901 Spišská

    Belá

    Andrej Porubovič

    88:10

    74

    áno

    nepostupuje

    Základná škola ako

    organizaèná zložka Spojenej

    školy , Školská 535/5, Lendak

    Marián Dvorčák

    62:48

    73

    áno

    nepostupuje

    Základná škola Ľubica,

    Školská 1, 05971 Ľubica

    Samuel Libiak

    73:29

    73

    áno

    nepostupuje

    Základná škola, Dr. Daniela

    Fischera 2, Kežmarok

    Filip Schmidt

    72:40

    72

    áno

    nepostupuje

    Základná škola, Dr. Daniela

    Fischera 2, Kežmarok

    Zoja Nevická

    85:31

    72

    áno

    nepostupuje

    Základná škola Vrbov, Vrbov

    266, 059 72 Vrbov

    Paula Švarcová

    80:09

    71

    áno

    nepostupuje

    Základná škola, Nižná brána

    8, Kežmarok 060 01

    Lukáš Bujňák

    60:17

    70

    áno

    nepostupuje

    Základná škola M. R.

    Štefánika, Štefánikova 19,

    Spišská Belá

    Viktória Gregorová

    87:37

    70

    áno

    nepostupuje

    Základná škola Vrbov, Vrbov

    266, 059 72 Vrbov

    Tomáš Budzák

    60:10

    68

    áno

    nepostupuje

    Základná škola ako

    organizaèná zložka Spojenej

    školy , Školská 535/5, Lendak

    Barbora Konopová

    81:09

    67

    áno

    nepostupuje

    Základná škola ¼ubica,

    Školská 1, 05971 ¼ubica

    Daniel Fábry

    58:40

    66

    áno

    nepostupuje

    Základná škola ako

    organizaèná zložka Spojenej

    školy , Školská 535/5, Lendak

    Zuzana Budzáková

    87:58

    66

    áno

    nepostupuje

    Základná škola Vrbov, Vrbov

    266, 059 72 Vrbov

    Dominika Faltinová

    86:59

    64

    áno

    nepostupuje

    Základná škola - Grundschule,

    Hradné námestie 38, 060 01

    Kežmarok

    Kristína Halečková

    79:29

    63

    áno

    nepostupuje

    Základná škola Spišská Stará

    Ves

    Tomáš Vnenčák

    81:07

    63

    áno

    nepostupuje

    Základná škola M. R.

    Štefánika, Štefánikova 19,

    Spišská Belá

    Barbora Olekšáková

    84:54

    56

    nie

    nepostupuje

    Základná škola s materskou

    školou sv. Kríža

    Vanesa Uhrínová

    69:10

    54

    nie

    nepostupuje

     


    Kategória G

     

    Meno školy

    Meno a priezvisko

    Trvanie

    Body

    Úspešný riešiteľ

    Postupuje

    Základná škola J. M. Petzvala,

    Moskovská 20, 05901 Spišská

    Belá

    Adriana Valeková

    85:10

    85

    áno

    posledné kolo

    Základná škola, Nižná brána

    8, Kežmarok 060 01

    Juraj Kovařík

    86:09

    84

    áno

    posledné kolo

    Základná škola ako

    organizaèná zložka Spojenej

    školy , Školská 535/5, Lendak

    Samuel Halčin

    73:05

    83

    áno

    posledné kolo

    Základná škola Spišská Stará

    Ves

    Jakub Mýtnik

    82:49

    79

    áno

    posledné kolo

    Základná škola J. M. Petzvala,

    Moskovská 20, 05901 Spišská

    Belá

    Katarína Šoltýsová

    88:14

    78

    áno

    posledné kolo

    Základná škola ako

    organizaèná zložka Spojenej

    školy , Školská 535/5, Lendak

    Michal Halčin

    89:31

    77

    áno

    posledné kolo

    Základná škola, Nižná brána

    8, Kežmarok 060 01

    Maksim Martin Džadoň

    87:53

    76

    áno

    posledné kolo

    Základná škola s materskou

    školou sv. Kríža

    Rastislav Zavadský

    90:00

    76

    áno

    posledné kolo

    Základná škola, Dr. Daniela

    Fischera 2, Kežmarok

    Oliver Šolc

    88:18

    74

    áno

    posledné kolo

    Základná škola ako

    organizaèná zložka Spojenej

    školy , Školská 535/5, Lendak

    Mária Magdaléna Birošíková

    84:14

    71

    áno

    posledné kolo

    Základná škola Spišská Stará

    Ves

    Šimon Novotný

    80:16

    68

    áno

    posledné kolo

    Základná škola Vrbov, Vrbov

    266, 059 72 Vrbov

    Natália Greňová

    61:25

    65

    áno

    posledné kolo

    Základná škola Vrbov, Vrbov

    266, 059 72 Vrbov

    Tobiáš Hrebeňár

    89:58

    65

    áno

    posledné kolo

    Základná škola Ľubica,

    Školská 1, 05971 Ľubica

    Jakub Malina

    89:47

    62

    áno

    posledné kolo

    Základná škola, Dr. Daniela

    Fischera 2, Kežmarok

    Lea Hurajtová

    64:40

    61

    áno

    posledné kolo

    Základná škola M. R.

    Štefánika, Štefánikova 19,

    Spišská Belá

    Andreas Jankura

    89:49

    61

    áno

    posledné kolo

    Základná škola Spišská Stará

    Ves

    Barbora Gurovičová

    58:01

    54

    nie

    posledné kolo

    Základná škola M. R.

    Štefánika, Štefánikova 19,

    Spišská Belá

    Tomáš Halčín

    90:00

    54

    nie

    posledné kolo

    Základná škola Ľubica,

    Školská 1, 05971 Ľubica

    Adam Mazurek

    68:04

    53

    nie

    posledné kolo

    Základná škola, Dr. Daniela

    Fischera 2, Kežmarok

    Vratko Scherfel

    79:35

    53

    nie

    posledné kolo

    Základná škola Vrbov, Vrbov

    266, 059 72 Vrbov

    Šimon Budzák

    71:55

    46

    nie

    posledné kolo

    Základná škola, Nižná brána

    8, Kežmarok 060 01

    Mária Prusáková

    67:25

    45

    nie

    posledné kolo

    Základná škola J. M. Petzvala,

    Moskovská 20, 05901 Spišská

    Belá

    Adam Ulbrich

    90:00

    42

    nie

    posledné kolo

    Základná škola M. R.

    Štefánika, Štefánikova 19,

    Spišská Belá

    Tomáš Funket

    62:11

    39

    nie

    posledné kolo

     

     

     

  • Jarná škola

    Možnosť prihlásenia sa na Jarnú školu bude do 19.02. do 12:00 hod. 

    JARNA SKOLA 2

     

    Prihláška na stiahnutie tu

  • Výsledkovú listinu okresného kola Matematickej olympiády

    70. ročník, školský rok 2020/2021, kategória Z5

     

    Výsledková listina okresného kola Matematickej olympiády 
    70. ročník, školský rok 2020/2021, kategória Z5
      Okres: Kežmarok          
      Termín konania:   27. január 2021          
    Poradie Meno a priezvisko Škola Body SPOLU žiaka/-čku pripravoval/-a
     1.úloha  2.úloha  3.úloha
    1. – 2. Adriana Valeková ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 6 6 6 18  
    1. – 2. Pavol Gallik Spojená škola Lendak 6 6 6 18  
    3. – 4. Matúš Viliam Pukluš ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 5 6 6 17  
    3. – 4.  Tamara Majerská ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 5 6 6 17  
    5. – 7.  Nikola Nevický ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 6 3 6 15  
    5. – 7. Juliana Koreňová ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 3 6 6 15  
    5. – 7. Samuel Halčin Spojená škola Lendak 6 4 5 15  
    8. – 10. Veronika Pavličková ZŠ s MŠ Sv. Kríža Kežmarok 6 6 12  
    8. – 10.  Ivona Hutníková ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 4 6 2 12  
    8. – 10. Tobias Ullrich ZŠ s MŠ Sv. Kríža Kežmarok 6 6 12  
    11. – 12. Diana Barľáková ZŠ Sp. Hanušovce 5 5 1 11  
    11. – 12. Eliška Volná ZŠ s MŠ Sv. Kríža Kežmarok 3 6 2 11  
    13. – 14. Mária Magdaléna Birošiková Spojená škola Lendak  0 4 6 10  
    13. – 14. Oliver Šolc ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok  0 5 5 10  
    15. – 18. Matej Zgraja ZŠ Grundschule Kežmarok  0 3 6 9  
    15. – 18. Tomáš Host ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok  0 3 6 9  
    15. – 18.  Hana Grigerová ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 5 4  0 9  
    15. – 18. Vratko Scherfel ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 4 5 9  
    ostatní riešitelia
    19. – 20.  Petra Kubíková ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 2 6 8  
    19. – 20. Juraj Čuban ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 3 5  0 8  
    21. – 23. Tatiana Čarnogurská ZŠ Sp. Hanušovce 2 4 1 7  
    21. – 23.  Dávid Dufala ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 3 4 7  
    21. – 23. Jozef Jerdonek ZŠ Grundschule Kežmarok 2 4 1 7  
    24. Katarína Šoltýsová ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 6  0 6  
    25. – 26. Peter Kučera ZŠ Grundschule Kežmarok 3 3  
    25. – 26. Martin Halčin Spojená škola Lendak 3  0  0 3  
                   
        Predsedníčka OK MO: Mgr. Daniela Matfiaková

     

    70. ročník, školský rok 2020/2021, kategória Z9

     

    Výsledková listina okresného kola Matematickej olympiády 
    70. ročník, školský rok 2020/2021, kategória Z9
      Okres: Kežmarok            
      Termín konania:   27. január 2021            
    Poradie Meno a priezvisko Škola Body SPOLU žiaka/-čku pripravoval/-a
     1.úloha  2.úloha  3.úloha  4.úloha
    1.  Viktória Fedáková ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 6 6 5 4 21  
    2. – 4. Alexandra Haščinová ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 6 6 4 4 20  
    2. – 4.  Richard Hajkovský ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 6 5 3 6 20  
    2. – 4. Diana Andrášová ZŠ J. M. Petzvala Spišská Belá 6 6 5 3 20  
    5. Vladimír Andráš ZŠ s MŠ Nižná brána Kežmarok 6 6 3 4 19  
    6. – 7. Vanesa Važanová ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 6 4 3 4 17  
    6. – 7.  Ema Geciová ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 6 4 3 4 17  
    8. – 9.  Michaela Fudalyová Spojená škola Lendak 6 6 2 2 16  
    8. – 9.  Zuzana Scholtzová ZŠ s MŠ Nižná brána Kežmarok 5 4 3 4 16  
    10. – 11. Šimon Zemčák ZŠ s MŠ Sv. Kríža Kežmarok 6 2 6 1 15  
    10. – 11.  Timea Ferencová ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok 6 4 1 4 15  
    12. Ondrej Dvorčák Spojená škola Lendak 6 2  0 4 12  
    ostatní riešitelia
    13. – 14.  Viktória Vislocká ZŠ Dr.D.Fischera 2 Kežmarok  0 4 3 4 11  
    13. – 14. Mikuláš Suchanovský Spojená škola Lendak 4 4 2 1 11  
    15.  Vanessa Kostková ZŠ s MŠ Nižná brána Kežmarok  0 4  0 4 8  
    16. Timea Miľovčíková ZŠ Grundschule Kežmarok  0 3 4 7  
                     
        Predsedníčka OK MO: Mgr. Daniela Matfiaková

     

  • Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry

Kalendár podujatí

pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Prihlásenie